Film kültürünüz var mı en son hangi filmi izlediniz?

Benım eskıden 300e yakın cd koleksıynum vardı fıl alırdım ızlerdm atardım koleksıyna sırf o yuzden sınema sıstemı almıstım eve ancak bu nette ındırmeler falan arttıktan sonra nedense benım bu alıskanlıgım gttı oturup ızlemeye usenıyoruym sizlerde durum nedır.. :)

Güncellemeler:
mesela 3 aydır 3 ıdıots u ızlıcem ama nerde acıyrm 2 dkıkada baska bseye takılıyrum flmı kapatıyorum..

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• aynen sana katılıyorum. internette görüntü zaten net olmuyor takılması da cabası. en iyisi dvd. bu film siteleri insanı filmden soğutuyor yaa.

0|2
    0|0
    • aynen öyle eskıden ne guzel cd dvd cıler vardı alırdık ıstersen gıt parayla takas yap ıstersen arsıv yap ck ıyıydı ..

• arşiv yapmayı çok seviyorum ben :)) hala daha da alıyorum. tvde de izlenmiyor bir sürü sansür reklam derken bi özelliği, heyecanı kalmıyor

• aynen öylee :) +++++

Kızlar Ne Diyor 9

• harddiskimde şu an 360 tane film var ,gecen yıl hergece yatmadan bi tane izlerdim , ayrıca öğrenciliğimden kalma yaklaşık 200 yakında cd var ...yeni çıkan filmleride takipteyim , sinemaya gitmeyi cok seviyorum , o patlamış mısır kokusunu bile seviyorum ,

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o filmi mutlaka izle evet başlarda biraz sıkıcı gibii , ama cok güzell mesajlar içeriyoo , cok beğendimm gercekten cok güzell ,

0|0
    0|0
  • bugun mary n max i izledim cok guzeldi :)

0|0
    0|0
  • çok severim film izlemeyi en son the hobitti izledim çok güzeldi:)

0|0
    0|0
  • En son Young people fucking izledim.

0|1
    0|0
  • Film değil de dizi izlerim bol bol

0|0
    0|0
  • film kültürüm yok

0|0
    0|0
  • Uzaklara bakmalı filmlere sardım bu aralar. Bekleme Odası'nı izledim.

0|0
    0|0
  • Hirçin Sevgilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hobbit e gittim en son.maddi imkanların el veriyorsa arşive devam et.orjinal olarak tabi.onun tadını internet veremez.

0|0
    0|0
  • arşiv yapmıyorum artık çünkü internette film çok. En son Batman Yükseliyor u izlemiştim.Hemde tekbaşıma idim. İlginç bir duygu idi. Sanki sinemayı 8 tlye kapatmışım gibi :)

0|0
    0|0
  • 2000e yakın filmim var:) sinemaya resmen aşığım. ama son zamanlarda anime'lere sardım, bildiğin gibi değil. çok fena bağımlılık yapıyomuş. geceleri uykudan kısıp, anime izliyorum:)

0|0
    0|0
    • anıme hc ızlemdem desem yerıdır ben en son arılarla ılgılı bı anıme ızlemstım o kadar.. :)

• dostum şiddetle tavsiye ederim. içine girmeden önce çok basit, çizgi film diye düşünüp geçiyosun. ama bi başlayınca, aslında bambaşka bi dünya olduğunu anlıyosun. ben uzu nzamandır sinemadan koptum, animelerle boğuşuyorum:) one piece , ve naruto. a tabi dragon ball gözağrımız:) dragon ball çocukluğunda izlemişsindir tvde. anime'lerin atasıdır dragon ball.

• Koleksiyonumda 600 kadar film var. En son Reha Erdem'in Hayat Var filmini izledim, ilginç bir film. Entelektüel zevkleri olanların hoşuna gidecektir ama finali pek olmamış

0|0
    0|0
  • En son Hobbit izledim.

1|0
    0|0
  • Srpskiyi izledim . filmlerden de soguttu valla.

0|0
    0|0
  • my way bunu mutlaka izle

0|0
    0|0
  • fena değil iyi izlerim divx genelde

0|0
    0|0
  • Vahşet odası.

0|0
    0|0
  • 2 tb ytlık full film dolu harddiskim var çoğunu izledim.

0|0
    0|0
  • bi gece arayla her gece 5 tane film izliyorum :) en son 5 li :)

siyah gök kuşağının ötesinde

yaban ada ama bu ikisini izleme illiminatu üzre kurulmuş filmler

cyper

sector 7

yapay zeka :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...