Yine bir sanat dolu yazı. Eleştirilerinizi olumlu olumsuz bekliyorum. Nasıl yazı?

Bu yazıyı şu anda sitedeki birinden esinlenerek yazdım.

Güzelliğin etkiledi sözcüklerimi içlerindeki bağrışmaların en saf nedeni bu aslında
Bir türlü kopamıyorlar senden kırılamıyorlarda bu sıkkınlıktan çok seviyorlar seni
Mavi gözlerin denizin derin uğultusunu yayıyor bu envai çeşit harflerin bir biri ardına savrulamalarına
Senden öğrendiler yalnızca derinden beklemeyi derine inip te bir kere olsun gerçekten gülebilmeyi
Dalgalı sarı saçların savurdu onları dört bir yana böylece tüm mısralar şekillendi
Ortaya ise tufandan beter rüzgarlı bir çığlık çıktı bu seslerin her biri seni sayıklıyordu
Bayılıyordum bu bütünleşmeye çünkü senden ötürüydü yuvalarnana her bir söz
Anlamlar fısıldanırken kulağıma bu yazının tadı bir daha unutulamayacak kadar muazzamdı
Sadece bakışların vardı kalbimde bir de haykırışların vardı gözlerimde
Bir tek sen vardın geçmişimde maneviyatın olacaktı geleceğimizde

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kotu degil. Eline saglik. Fakat bir dahaki sefere noktalama isareti filan da kullanirsan okuma akiciligi cok daha iyi olur zira nokta ve virgul olmayinca tek nefeste okumam gerekmis gibi bir panige kapildim. Kelimelerin anlam butunlugu bozuluyor bu sebeple.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eyi de okumadim ama eyi

0|0
    0|0
    • Komik misin

• Le iltifat ediyoz zarafat eyliyoz gene yaranamaduh gez goz arpacuh simdi napacuh

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...