Yabancı müziği neden dinleme nedenleriniz?

Son zamanlarda genç nüfus olarak (genelde 18-24 ) yabancı müzikleri çok fazla dinliyoruz ve seviyoruz. Ben müzik dinlerken sözleri düşünmek istemediğim için dinliyorum mesela, sadece ritme dalmak istiyorum.

Aranızda böyle olanlar veya farklı düşünenler varmı? :)

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Türkce şarkı dinlerken bile şarkının sözlerine bakmam.

Yani müzik, ritm daha öncelikli benim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• türkler adam akıllı şarkı yapamadıkları için tercihim yabancı :D

0|0
    0|0
  • Türkçe şarkı dinlesem de sözleri duymuyorum bile ritim önemli ritim! :D For example: http://www.youtube.com/watch?v=K-geCLGsIGs

0|0
    0|0
  • Ruhumu dinlendiren her türlü müzigi dinlerim ve bu genellikle yabancı müzıkler oluyor misal leonardo cohen dance me to the end of love

0|0
    0|0
  • electro , trance dinlerim bende. ama lana del rey , passenger , green day dinlerken tabiki sözler önemlidir, çünkü çok anlamlı şarkıları var.

0|0
    0|0
  • ingilizce ilerletme

0|1
    0|0
  • ruhuma dokunan her türü dinlerim

0|0
    0|0
  • Daha iyi müzik

0|0
    0|0
  • türkce sarkilari seviorum ben

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya arkadaşım sen nerede yaşıyorsun.. o dediğin 1980lerin basında daha da fazlaydı... 1975-1983 rası kusak tamemen yabancı muzıkle eglendi. sen nerede yasıyorsun bıraz cevrene baksana ...

0|1
    0|1
    • 1975-1983 kuşakta sen olabilirsin ama ben yoktum arkadaşım. Sorunun ana teması neden yabancı müzik dinlersin? Okey ?

• olmadıgın muzık dılımı ıcın bunu yazma... sanan ne ısteyen ıstegını dınler... zor mu geldı...OĞLUM... SEN SIMDI BU LAFADA GICIK OLURSUN BICOK SEY YAZZARSIN...

• BICOK SEY.

• Sözler hiç bir zaman umrumda olmadı..

Müzikal kalite sadece yabancı müziklerde bulunan bir şey, ne yapalım..
    Kulak onu seçip, onu istiyor..

http://www.youtube.com/watch?v=VPOYtC1n5bE

0|0
    0|0
  • BEn yabacı şarkı olarak Full arapça pop dinlerin. Sürekli hareketli olur şarkılar. 50 ye yakın şarkıyı tıkır tıkır söylerim. Nedenim hayatımdan hüznü çıkardım. Slowlar beni bayıyor. Ayrıca çok neşeli bir insanım karşımdakini şak diye mutlu ederim.

0|0
    0|0
  • Türkiye'den Pink Floyd , Jimi Hendrix, Metallica , Mozart, Beethoven , Neil young, Motorhead, Gorgoroth vesaire çıktıda biz mi dinlemedik.

1|0
    0|0
  • Kaliteli olan kendini dinlettirir.Türkçe veya yabancı olmak zorunda değil.

Müzik evrenseldir.

0|0
    0|0
  • zevk meselesi? 21 yaşındayım metal dinlerim siyah giyerim. ritimleri seviyorumdur sözleri önemsiz sert ritimler değilde gitarın baterinin sesleri beni rahatlatıyor.

disturbed
    rammstein
    iron saviyor
    scars of life
    soilwork

gibi guruplar dinlerim. fazla sert benim işim değil bana hafif power hafif alternatif iyidir.

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli çünkü

0|0
    0|0
  • Sevdiğim tarzları ülkede yapan az insan var.

0|0
    0|0
  • Kulağıma hoş Türk müzikleri kalmadı artık, o yüzden yabancı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...