Kapat

Felsefe konusmak istermisiniz?

Aklima takilan birsey var. Madem evrim teorisi var eger kamyoncular uzun yoldan geliyorsa simdiki uzun yollar niye kamyoncu olmuyor? Kafayi kirmak uzereyim lutfen biri beni aydinlatsin

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Evrim teorisine göre insanlar da maymundan geliyor ama şimdiki maymunlar niye insan olmuyor?
    Gece gece yapmayın şöyle şeyler. :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Sofinin Dünyası diye bir kitap vardı onu okuduktan sonra felsefeden nefret eder oldum :D

0|1
    0|0
    • Guzel kitaptir ama :)))

• Sonu nasıldı hiç hatırlamıyorum

• Iste kiz ruyasini mi ne anlatiyor du yanlış hatrlamiyorsam banada saacma bibyerde bittigi icin sovmustum:))

• Madem topraktan geldik simdiki topraklar niye insan olmuyor

0|0
    0|0
  • Dostum sen felsefe yapma bence.

0|0
    0|0
  • çok kafa yormamak lazım böyle şeylere

0|0
    0|0
  • kafanı buzlu suya sok allah için

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet anlatayım şefim :)
    Kamyoncuları bilirsin hepsi kalıplı adamlardır
    Uzun yolların anasını belliyorlarda ondan uzun yol ayağa bile kalkamıyor :)

0|1
    0|0
  • peki elektrik direkleri elektrikle çalıştığı için mi adı elektrik direği yoksa elektrik ürettiği için mi?
    Hakkari Yüksekova , ova mı? Ova ise neden yüksek? Yüksek düzlükler plato olmuyor mu?

0|1
    0|0
    • Soruya soryla karsilik vericem. sana sadece dogup var oldguun icin mi insan diyorlar. yoksa insan olmanin gereklerini yerine getiridigin icin mi insansin. Birde baska yerde soleyip rezil olma diye soluyorum. Elektirik direkleri elektirik uretmez sadece akimi tasir.

• onu yeni uydurdum genelde "denizlide neden deniz yok" u kullanıyorum. önceki sorunun cevabı da insana benzeyen bir şekilde doğduğum için

• Espiri mi yaptın felsefe mi anlamadım :)

0|1
    0|0
  • istemem yaa uykum var şu an

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru anlamadım ki

0|0
    0|0
  • ÇÜNKİİİİİİİİİİİ allah...

0|0
    0|0
  • sevmem felsefık konular