Polisiye yazarı ahmet ümit hakkında konuşuyoruz?

Arkadaşlar baktım herkes bir şeyler soruyor bende dedim en sevdiğim yazardır ahmet ümit okuyanlar bilir polisiye yazar onun hakkında konuşalım. Hangi kitaplarını okudunuz en sevdiğiniz hangisi ya da neden sevmiyorsunuz veya niye seviyorsunuz en sevdiğiniz karakter kim işte böyle şeyler konuşabiliriz😊☺️

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben severim ya hem polisiye yazip hem de uslubunun guzel olmasini seviyorum yabanci yazarlarin kurgulari cok iyi belki ama dilleri basit olunca okuyasim gelmiyo ama ahmet umit farkli bir soluk ya İstanbul beyefendisi patasana sultani oldurmek hepsi guzeldi arasinda birini secemiycem 😄

0|0
    0|0
    • İstanbul beyefendisi adında bir kitabımı var ilk kez duyuyorum

• dusunurken yazamamisim beyoglunun en guzel abisi 😂

• Ya😂😂gerçekten güzeldir beyoğlunun en güzel abisi birde ben yılbaşına yakın okumuştum onu😂😂yılbaşında aklımdan hep aynı düşünce geçti😊

Erkekler Ne Diyor 3

• Barış ve Sosyalizm dergisindeki makalesinden tutunda Sokağın Zulasına ordan Yine Hişt'e kadar bilirim. İyi yazar güzel yazarda son yıllardaki eserlerini pek sevemedim eskii Ahmeti bekliyoruz tekrar mı? Moskova'ya gitse ne yapsa bilemedim.

0|0
    0|0
    • Neden son yıllarda kendini bozduğunu düşünüyorsunuz başkomser nevzat karakterini mi sevmediniz onu ekledi de çünkü son zamanlarda

• Açıkcası karakterlerden ve roman yazım stilinden yana bir sitemim yokta. Bir anda edebi farkındalığını değiştirmesi garibime gitti oysa ki onu severek takip ederdik. Acaba biraz kapitalistleşmemi yaşadı bilemiyorum.

• Tabi o konuda haklı olabilirsiniz. Sizin kadar eski bir okur değilim

• Benim İçin de Roman Yazacak Neyse Parasını Veririm..

0|0
    0|0
  • Begenirim romanlarini

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok yorumladınız😂sağolun

Kızlar Ne Diyor 4

• Adamın hiçbir kitaplarını beğenemedim. Benim seveceğim tarzdan değil. Çok fazla betimleme yapan bir yazardır Ahmet Ümit. Beni fazlasıyla sıktı.

0|0
    0|0
    • Tabi düşüncenize saygı duyarım yalnız merak ettim hangi kitabını okumuştunuz

• Neredeyse 5-6 diyebilirim. Belki bunu severim diye aldığım bir ton kitabı var ama yok ısınamadım. Bab-ı Esrar'dan başladım, İstanbul Hatırası, Sultanı Öldürmek, Beyoğlu Rapsodisi diğerleri aklıma gelmedi şu an

• Beyoğlunun en güzel abisi ile sultani oldurmegi okudum ve bayildim gercekten dili cok guzel :) Ahmet Ümit severim kendisini tanisma firsatimda olmustu :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi bende çok istiyorum tanışmayı tüyapta mı tanıştınız

• Evet bu sene izmire geldiginde tanistik cok samimi sicak birisi dilerim sende tanisirsin :)

• İnşallah😊

• Bab-ı Esrar İstanbul Hatırası ve Kavim kitapları iyi sadece tarzı hep aynı zaten yalın bir yazar bu 3 kitabı çok güzeldir ama diğerleri sıkıcı

0|0
    0|0
    • Aynı fikirdeyim İstanbul hatırası en sevdiğimdir sanırım biraz da tür yüzünden aynı şekilde yazıyor

• En sevdiğiniz karakter hangisiydi İstanbul hatırasında

• Beyoğlu nun en güzel abisi

0|0
    0|0
    • Güzeldir o da gerçi onda güncel olayları kullanmıştı bu da onun için yenilikti

Yükleniyor...