Game of Thrones'un en iyi bölümü hangisiydi size göre?

Sahne olarak Robb Stark ve ailesinin öldürüldüğü sahne derim ama en iyi bölüm olarak son sezonun son bölümü ile Karasu Savaşı'nın yaşandığı bölümü aday gösteririm.

Güncellemeler:
Arkadaşlar sahne değil en sevdiğiniz bölüm hakkında fikirlerinizi psylaşın lütfen.

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim çoğu Stark'lının umudu abimiz, canımız, ciğerimiz olan Jon Snow'un öldüğü sahne kesinlikle benim için en unutulmaz sahne idi. Umudumu ona bağlamıştım. Artık oda her Stark gibi pusuyla öldürülerek kalbimizde yerini aldı.

You Know Nothing Jon Snow.

0|0
    0|1
    • Teşekkürler yanıtın için ama sahne değil bölüm sormuştum.

• Tabi ki başka sorularına girerek görüşümü paylaşmaktan Onur duyarım ama bu sefer düzgün okuyacağım söz. Akşam tansiyonum çok arttı. Şehit falan olduya onu üzüldüm ondan yanlış okumuşumdur kardeşim.

• Estağfitullah ya drdiğim gibi yanlış okuyabilirsin insanlık hali ona tepki göstermedim zaten. senin öyle biri olmadığın belli ama toplumda gözlemlerime göre çok var bir yanlış yaptığını sonradan farkettiğinde kusura bakma diyeceğine gururu yüzünden üste çıkmaya çalışan tipler. ben de bu konuda çok hassasım nefret ediyorum böyle yaklaşımlardan. bu hassasiyetimden dolayı yanlış bir değerlendirme yapıp senin de öyle biri olduğunu düşündüm. o da etkiliydi fevri davranmamda.

Kızlar Ne Diyor 10

• Drogo'nun olduğu zamanlar iyiydi :) Bölüm olarak Khaleesi'nin Lekesizleri aldığı bölümü ve Robb Stark'ın öldürüldüğü bölümü sevmiştim

0|0
    0|0
  • Robb start oldu mu.
    şu Ejderhalar çıkıyor ya o bölüm ilginçti. Ben yeni başladım

0|0
    0|0
    • evet öldü spoiler vermek hoş birşey değil ama ne yapayım olan oldu. okudun bir kere soru detayını:)

• sahne olarak drogonun anasına döndüğü sahne ama eğer gelecek sezon birisi olly şerefsizini öldürürse kuşkusuz o sahne olur

0|0
    0|0
    • Sahne değil en sevdiğiniz bölümü merak ettim.

• Bölüm isimlerini bilmem bahsettiğin bölümde hangi sahnelerin geçtiğini söyler misin. sadece anımsatacak 1 sahne de yazabilirsin.

• snowun yabanilerle görüşmek istediğini açıklayıp itiraz gelince bir gece nöbetçisini öldürdüğü bölüm

• 5. sezonun finali

0|1
    0|0
    • aynen o bölümde çok etkileyici yer vardı. jon snow'un bıçaklanışı, cersei'nin utanç yürüyüşü, arya stark'ın genel evde o aşağılık herifi öldürüş şekli, ardından körlüğe mahkum edilmesi, kıştepesi savaşı stannis'in brienne ile karşılaşması, theon ve sansa'nın yaşadıklarından sonra el ele tutuşup atlaması v. s biz de biraz hep eskiyi yüceltme merakı var o yüzden çok o bölümü diyen olmamış.2. 3. sezonda falan geçse o bölüm açık ara en sevilen bölüm olarak gösterilirdi tahminimce:)

• ama karasu savaşının olduğu bölümde çok iyidi ikisini birbirinden ayıramam.

• şu an sorularıma bakıyorum eig seçmek için eig seçebilirdim görüşünü normalde ama yaptığım bu iki uzun görüş yorumuna bir iki kelime ile de olsa nezaketen karşılık vermediğin için seçmiyorum.

• farkindaysan sezonlarin 9. bölümü hep heycanli oluyor. En sevdigim Bölüm ama 4. Sezondaki 10. Bölüm - The Children.

0|0
    0|0
    • inan aslında sezonların son bölümlerinin en heyecanlı olması gerekir bu dizinin 9. bölümleri heyecanlı oluyor diye aklımdan geçmişti. dediğin bölüm de güzeldi ama detaya yazdığım gibi 5. sezonun son bölümü ve karasu savaşının geçtiği bölüm beni en çok etkileyen bölümlerdi bu arada dün gönderdiğim iki stannis capsini beğendin mi benim çok hoşuma gitmişti de o capsler seni de güldürdü mü diye merak ettim:)

• cok güldüm hemde :D

• Ak gezenlerle olan savaş derim

0|0
    0|0
  • Bilemdim..

0|0
    0|0
  • Jon snowun akgezenlerle savaştığı
    Duvar ve yabanilerin savaşı
    Karasu savaşı

0|0
    0|0
    • değindiğin 2 bölüm benim için hayal kırıklığıydı. en sevmediğiniz bölümler hangisiydi diye sorsan o bölümleri ilk 2 sıraya koyabilirdim ama karasu savaşının olduğu bölüm unutulmaz bence.

• Haklısın ne diyim 😄

• Haklısın demen yeterliydi ve dedin sorun yok olur böyle şeyler :)

• khal drogo nun olduğu bölümler :///

0|0
    0|0
  • Her bölümü iyiydi özellikle şu cücenin olduğu sahneler :D

0|0
    0|0
    • Tyrion adamımdır ama yürürken bastığın yere dikkat et lütfen tyrion gibi adamın yanlışlıkla ayak altında ezilmesini istemem:)

• Olsun ya zaten Jon snowumda öldü artık sadece ona kaldık :D

• Ben jon snow'dan daha çok seviyorum tyrion'ı. snow her dizi/filmde görülebilecek klasik iyi ve cesur karakter ama tyrion marjinal bir kişilik bence farklılıgı severim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç biri

0|0
    0|1
  • jhon snow ak gezenlerin lideriyle düello yaptığı bölüm valrian çeliği ak gezenin kılıcını durdunca yüzündeki ifade süperdi :)

0|0
    0|0
    • O an iyi gibiydi evet ama o bölüm en sıkıcı bölümlerden biriydi bence. koskoca bölüm jon ve yanındakilerin ak gezenler ile kavgasından ve onlardan kaçmaya çalışmasından ibaretti çünkü.

• Joffey in öldügü zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...