Etkisinden uzun süre kurtulamadığınız film sahneleri var mı?

Etkisinden uzun süre kurtulamadığınız film sahneleri var mı?

0|0
93

En İyi Erkek Görüşü

• Fight Club ta Tyler anlatıcın elinin üstüne bir toz döküyor. Ve orada bir konuşma geçiyor. Çok iyiydi...

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Hasta la vista baby!

şaka :)

Ölü ozanlar derneğinden..

"Eğer biz gölgeler haddimizi aşmışsak, her şeyin tatlıya bağlandığını düşünün. Aslında bu görüntüler oluşurken, siz kazara burada bulundunuz..." diye devam eder. Başa sarıp izlenir ama bu balık hafızalı kız ancak bu kadarını hatırlıyor :(

0|0
    0|0
  • 127 Saat. (2010) henüz dün izledim.

"Bunları ben seçtim.. Bu kaya hayatım boyunca beni bekliyormuş.. Varoluşundan beri, daha bir meteorken, milyarlarca yıl önce uzayda buraya düşmeyi bekliyormuş.. Tam buraya.. Hayatım boyunca buraya sürüklenmişim.. Doğduğum an, aldığım her nefes, yaptığım her şey beni buraya, evrendeki bu çatlağa sürüklemiş." özellikle bu sahne. düşünüyordum da herşey, anlam kazanıyor...

1|0
    0|0
    • bu filmi seyretmedim. konusu ne kısaca?

• dağcı aron ralston’un başından geçenlerin gerçek hikayesini anlatıyor.genç bir dağcı olan aron ralston, utah yakınlarında büyük bir kaya parçasının arasına sıkışır. hayatı için bir çeşit tuzağa dönüşen bu olayda aron, soğukkanlı olması gereken inanılmaz bir çözüm yolu bulur.

• teşekkür ederim indiriyorum merak ettim :)

• one day ve incir reçelinin son sahneleri.

0|0
    0|0
  • hani titanikte gemi battiktan snra kadin bi sandalin üstüne cikio adam da denizde donuyo asla o sahneyi unutamadim ama kadin yanls yapti bnce ben olsaydm onsuz yasamayi istemezdm bnde onunla birlikte denizde donmayi terch edrdim

0|0
    0|0
    • o sahne duygusaldı tamam ama çok saçma çekmişler. şöyle ki link iki kişi her türlü sığar :D

• :)) romantk sahneyi ne hale gtrmsler

• ikisi birden sığıyorken romantizm yapcaz diye ölmeye ne gerek var otursunlar kağıt oynasınlar :D

• Karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma - Yeşil Yol

1|0
    0|0
  • hayat güzeldir filmi baştan sona kadar sahneleri güzel

0|0
    0|0
  • oldboy'un birçok sahnesi

0|0
    0|0
  • Antichrist'da klitoris kesme sahnesi aklıma geldikçe tüylerim diken diken olur.

0|0
    0|0
  • Teyzem filminda Üftade'nin üvey babasının yatağın altından çıktığı sahne.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• burda dureydim böyle tam burda böyle gollerimi açeydim iki yena duteydım onu, duteydım onu ben, getme deyeydim, getme sadık... onbeş sene evvelsi dureydim böyle nuran duteydim sadığımı... sarıleydim böyle evladımaaa getme deyeydiiim... getmez idi o vakıt kalırdı , ağzım dilim lal olaydı, get diyen dilim gopeydi... beniiim yüzümdeen beniim yüüzümdeeeeeennn, benim yüzümdeeeeeeen, saadııııııııık, sadıııııık, tutaamaadıııııım, tutamadııııııım ...

Şimdi izlesem yine salya sümük ağlarım yeminle :((((

0|0
    0|0
  • Var yabiiii... Kendimi buldum o filimde ..!

0|0
    0|0
Yükleniyor...