Gri' nin elli tonu (Fifty Shades of Grey) kitabını okuyan var mı?

...ve tabi serinin devamı diğer iki cildi de okuyan yada okumaya devam eden düşüncelerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
link eser hakkındaki değerlendirmem budur ve herkese teşekkürler.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• cok surukleyici bir kitap :) insana devamında ne var acaba dedirtiriyor okunmalı bence.

erotik sahneler var tabii ama bence normal seviyede abartılı degil..

1|0
    0|0
    • Katılıyorum. Eğer bu kadar erotik hatta hardcore unsurlar da barındırmasaydı kesinlikle bir 100 yıl sonra en güzel klasiklerden olurmuş Dünya Edebiyatı' nda.

Erkekler Ne Diyor 2

• okudum,seriye devam ediyorum.mutlaka okunmalı.eve giderken arabamı sağa çekip acaba ne oldu diye iki satır daha okuduğum olmuştur.

1|0
    0|0
    • Haha... tıpkı ben erotik hatta hardcore p*rno kısımları beni çok rahatsız etse de ben de bayılıyorum serüvene umarım ben 3 lüyü bitirmeden 4. kitap çıksın ne olur.

• arkadasim okuyor erotikmis sanirim

1|0
    0|0
    • malesef çok süper güzel bir hikaye ama gel gör ki içinde hardcore p*rno ve erotizm çok çok fazla var hem aşırı seviyorsun hem iğreniosun okurken öyle karışık.

• Soracak bir şeyin varsa burdan da sorabilirsin özelden sorulası bişiy yok üzeri örtülecek yani.

• yok o zaman kalsın

Kızlar Ne Diyor 2

• aklıma bu geldi nedense. link

1|0
    0|0
  • Bir ev kadının ben bir kitap yazsam nasıl parayı bulurum fikrinden ortaya çıkmış buram buram reklam kokan kitaptır. Almayan arkadaşları uyarıyorum eğer basit romanlardan haz etmiyorsanız verdiğiniz para kalbinizde yanma hissi yaratabilir!

0|0
    1|0
    • Bir ev hanımı değildir ki yazar eski bir yapımcıdır tv yapımcısı gayet tahsil görmüş kariyer sahibi falan bir kişi. Hatta kitabı ta ki çocukluk yıllarından beri yazmayı hayal edermiş ancak iş yoğunluğu eğitimi vs sebeplerle ertelemiş. Bunun dışında kime ve neye göre basit? Basitliğin ayarı senin görüşüne göre değişir mi? Sanmıyorum.

• Misal vereyim ben Canan Tan'ı en sonra orta okulda okudum okuduğum yıllarda o yaştaki aklımla beni çok etkilemiştir ama pembe dizi tadında insanı şeyecanlandırmayan kitaplar olduğunu hepimiz biliriz, şimdi okusam büyük ihtimalle beğenmeyeceğimdir kitaplarını ama geçen kitaplarla arasının çok iyi olmadığını söyleyen bir arkadaşıma evden Canan Tan'ın bir kitabını götürdüm kitaptan çok etkilendiğini ve ağladığını söyledi.

• Sanırım benim doyum noktam biraz yüksek, romanın birçok eksiği olduğuda aşikardır sanırım, özelliklede edebi yönden. Ve dünyada bu kitaptan zevk alabilecek ve alamıyacak onlarca insan vardır siz ve benim gibi. Fakat yazar kitabı tamamen ticari amaçla yazmış okuduğunuzda sizde anlamışsınızdır yazarın bu kitapla bir yere gelmek gibi kaygısı yok amaç para! Ve keseninde ağızını açmış, inanılmaz bir reklam gücüyle insanlara kitabın güzel olduğu enjekte edilmeye çalışılıyor. Tepkin işte buna.

Yükleniyor...