Sinan Akçıl gerçekten güzel şarkılar yapıyor mu?

sinan akçıl yakışıklı değil bence. sesi de çok kötü. şarkı sözleride çok saçma sadece nakaratı kafiyeli olsun diye saçmalıyor gibi geliyor ne düşünüyosunuz? en iyi besteci kim sizce şu an?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• ondaki makinalarla karganın sesi bile zeki müren gibi çıkar merak etmeyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• evet bestelediği şarkılar güzel, lütfen kendi şarkıcılığı bıraksın o sesle bize işkence etmesin.

0|0
    0|0
  • Gülşen' in ve Sıla' nin besteleri açık ara önde bence.

Sinan Akçil' in de kimi besteleri hoşuma gidiyor evet ama onun sesiyle heba olup gidiyor o şarkılar.

0|0
    0|0
  • şarkıların tuttuğundan belli değil mi

0|0
    0|0
  • ne sesini, ne kendini, nede parçalarını beğeniyorum çok saçma. zaten bu aralar kendilerine sanatçı adı takmış bir çok işe yaramaz takılıyo piyasaya. mustafa ceceli'nin şarkıları da sesi de muhteşem bence. çok da efendi maaşallah

0|0
    0|0
  • ölsün la dediklerimden biridir kendisi. o sesle ölmeli bence. kötüyse şarkı söyleme çekil köşene ama yookk...

0|0
    0|0
  • "Dokunma bana"diye bir sarki yazmisti çok guzeldi ve "hersey güzel olacak"onuda guzel yazmis. Guzel yazabildigi oluyor fakat sesini duydugum an kanal degistiriyorum.

0|0
    0|0
  • hande yenere verdikleri güzel gibi..

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum onun şarkılarında anlamdan çok tempoya bakıyorum

0|0
    0|0
  • Bestelerine bulasmic tamam da sarki soylemesin len :(

0|0
    0|0
  • Spastiklere benziyor.

0|0
    0|0
  • Onu dinleyen var mı ya...Yazık.

0|0
    0|0
  • sinan akçıl ne ya

0|0
    0|0
  • öküz gibi sesi var sesini kapatmak icin düet yapiyo

0|0
    0|0
  • ben de beğenmiyorum her şekilde ofsayt adam ben sılayı tek geçerim a bi de sezen aksu tabii:)

0|0
    0|0
  • bana göre sinan akçıl iyi beste yapmıyor sadece kafiyeleri benzetiyor yaptığı tek şey bu söylediği müzikte çok kötü kulağa hoş gelenler sadece kandırmaca arkada bilmem kaç tane müzik aleti olsa bende söylerim ne var ki bunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• laaaaaaa çok var onlardan, tıptıs tıp tıs de geç...s.akçilin mına going sana bişi olmasın. bu soruyla uzayda kapladığımız yer bile fazla.

0|0
    0|0
  • en iyi besteci

Sezen aksu , tarkan , soner sarıkabadayı , sinan akçıl , fettah can

insanları tipiyle yargılamayın ya :)

0|1
    0|0
  • mükemmel şarkıları var. alarm sesi yaptım, çalmadan yarım saat önce kalkıp kapatıyorum. işe geç kalmaya son :D

0|0
    0|0
  • Si-nan Ak-çıl

"Ulama var arada" Neyse bi Mozart değil ..

0|0
    0|0
  • O kim ya

l

0|1
    0|0
  • O kim?

0|1
    0|0
  • Bence şuan türkiye'nin 1 numarası.

0|0
    0|0