Rüyamda arapça besmele yazılı olduğunu gördüm ne demek?

Rüyamda sinemaya gidiyorum bilet alıyorum kasadaki oğlan bayan bu zarfı birisi size bıraktı diyor açıyorum aşk mektubu ve mektup arapça besleme ile başlamış sizce nedir bu?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyada Besmele görmek, Rüyada Bismillahirrahmanirrahim okundugunu veya söylendigini görmek, Allah (CC) tarafindan malinin artacagina, rizkinda bereket hasil olacagina, duasinin kabul edilecegine delalet eder. Rüyasinda besmele i serife yi birkaç kere okuyan veya dinleyen Allah (CC) katinda makbul, dünya ve ahiret de övülen ve halk arasinda saygin ve sözü geçen bir insan olur.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu iyi bir seye isaret ama bakmak lazim git bir hocaya sor daha iyi arkadasin biri aciklama yapmis ama ne kadari dogru bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Işid kaçıracak seni

0|0
    0|0
  • G. tün açık kalmış

0|0
    0|0
    • Pardon ne alaka Allah Allah bu abartılı bir rüya mı sanki

• hayırlı olsun :D bende arabım :D

0|0
    0|0
  • cennetliksin

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • Arabın biri abayı yakmış sana. Hadi iyisin. Bide petrol zenginiyse işin iş. Yırttın.

0|0
    0|0
  • Cinle alakası olabilir cidden

0|0
    0|0
  • efenim bu tür soruların cevaplarını burada alamazsınız. alsanız dahi pek sağlık olmaz yani

0|0
    0|0
  • rüya tabirine sor bir

0|0
    0|0
  • Irak Şam İslam Devleti seni çağırıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilinçaltı işte..

0|0
    0|0
  • çok hayırlı bir kısmetin var hayırlı rüyalar olsun

0|0
    0|0
    • Bayadır birisi için hayırlısıysa diyodum evlilik düşünüyoduk hayır mı sence

• onu düşünerek yattıysan yatarken niyetinde o varsa evet hayırlısı ama yine de allah bilir

• Teşekkür ederim

• Hayır olsun. Eee sonra ne oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...