Neden Ay'a bir daha gidilmedi sizce?

Apollo 17'den sonra,1969 da Ay'a gittiğinden bu yana, neden bir daha Ay'a gitmemiştir. Bunun özel bir nedeni var mıdır?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Oncelikle sunu bil.. hicbir insan evladi aya ayak basmadi o olaylarin hepsi studyo ortaminda yapilan hileli kayitlar.. internetten arastirirsan biraz zaten direkt gorursun birsuru yalan olsugu kanitlanan ipucu var.. ayrica oraya gidilseydi dahi ozamanlar sovyetler ve amerika arasindaki rekabetten dolayi aya gidildi muhabbetleri yapildi
    Bunu 4. Yildiz icin kapisan fb gs gibi dusunebilirsin.. gs aldiktan sonra fener icin 4. yildizin maliyeti milyar dolarlar olsaydi hsrcama gerek siz yapilmazdi.. ayni houston gibi

0|0
    0|0
  • Ortam yok aga... sıkılıyor insanlar orda.. her yer toz toprak..

0|0
    0|1
  • Hicbir zaman Aya gidilmedi. Gittigi soylenen astronot acikladi. O gunlerde Rusya bilim anlaminda Abd ye fark atiyordu boyle bir yalan uydurdular

0|0
    0|0
    • o kadar bütçe nereye gitti

• Orasini bilemem. Her sey gercekci olmak zorundaydi ama bir suru aciklari var. Mesela yercekiminin cok cok dusuk oldugu bir yerde bayragin dalgalanmasi gibi gerci sonradan o bayrak metalden yapilmis dediler de pek mantikli bulunmadi. Nette bununla ilgili videolar var cok merak ediyosan izleyebilirsin

• Millete hemen yapıln şeyleri yalanlamaya meraklı hee... gereksizdi bir daha gitmeye o parayı bir daha harcamaya gerek yoktu

0|0
    0|0
  • Bileydim ben giderdim

0|0
    0|1
  • yoo yanılıyorsun aya 6 insanlı iniş yapıldı biraz araştırırsan haberin olurdu

0|0
    0|0
  • boş bir yer be

0|0
    0|0
  • yolu cok yakıyodur kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...