Yardıma ihtiyacım var , cevap verir misiniz?

Herkese saçma gelecek ama ben hikaye yazıyorum daha sonra bu hikayenin bölümlerini birleştirip kitap haline getireceğim.

Hikâyenin konusu kısaca : Senaryo yazarlığı okuyan bir kız ile bir yönetmenin hikayesi.

Onların aşklarını anlatıyor son yazdığım bölüm " TEKLİF " bolumuydu ve orda kaldım daha aklıma bişey gelmiyo

Sizden ricam ne yapmam konusunda yardimci olur musunuz?

Bir fikir , bir tüyo ne biliyim iste :)

Uzun uzun anlatirdim hikayeyi fakat KS üyeleri uzun yazılardan hoşlanmıyor ama cidden Yardımınız gerekli

Güncellemeler:
Yazmaya başladım tekrar evlilik teklif ettiği sahne hayal olacak kızın ailesi çocuğu istemeyecek gerçekleri bilmiyorlar daha yani kızın intihar ettiğini.

Çocuk kızı alnından öpüp şehri terk edecek o giderken kız uyanacak falan filan :)

Çocuk tabiki vazgeçmeyecek kızdan onu takip ettirecek kız ondan nefret etmeye başlayacak ailesi dolduracak kızı seni sevmiyor falan diye bir süre böyle ilerleyecek başka fikri olan varsa belirtebilir :)

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir seyler yazmak icin ilham gerekli. Yazmaktan en cok keyif aldigin zamanda, en keyif aldigin yere gidip yazmayi dene.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzun uzun anlatmayarak iyi yapmışsın ve onun dışında yapacağın tek şey sabretmek hemen gelmiyorsa zorlama zorla yazılan yazılar şiirler genelde kötü olur. İçinden geldiği an yaz zaten merak etme öyle an olur ki direk aklına her şey bir an da gelmeye başlar ve yazarsın :)

0|1
    0|0
  • Veririm.

0|0
    0|0
  • Belli başlı bölümler yazmıssın zaten, yazdıgın bölümlerdeki herhangi bir sahneyi çıkar ve düşün, bu sahne olmasaydı hikayem nasıl gelişirdi diye ve bu sana ileriye dönük farklı düşünceler verir hikayelerinde

0|0
    0|0
  • Hikayeye uşak, aşçı, bahçivan almayı unutma.

0|0
    0|0
  • sana nasıl bir teklif yapılmasını isterdin mesela oradan yola cıkabılırsın

0|0
    0|0
    • Evlenme teklifini yaptım hatta kız komadaydi tekliften sonra uyandı gerisi gelmiyo

• hmm biraz kotu bu kız uyandıkdan sonra heycanlansın tekrar komaya gırsın ahhahaha :D

• Aşk konulu filmler izlesen. Belki kafanda bişeyler kurmana yardımcı olabilir

0|0
    0|0
  • Bende seneryo yazıyorum da benimki biri komedi biri macera

0|0
    0|0
  • Sinema okuyorum uzun halini okumak isterim.

0|0
    0|0
  • veririm kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...