Elestirmeden yardımcı olur musunuz?

Kitap yazacağım, yani aşk romanı. Sizce konu nasıl olmalı lütfen yardım

Güncellemeler:
Dalgaya alıp sertce elestirmek yerine yol gösterseydiniz nolurdu

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Klişe yapma kardeşim nefretle başlamasın çarpışmasınlar abisinin arkadaşı olmasın holding sahibinin oğluyla fakir kızda olmasın kızda çocukta zengin olsun ikiside ukala olsun zaten hep tanışıyor olsunlar kahve falan dökmesinler üstlerine tanışıcam derken... Sıkıldım klişelerden gerçekten düzgün bir şey yazarsanda kitabın adını söyle okuyacam😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beni hep bilimkurgu içerikli aşklar etkilemiştir fakat tarzın değil heralde. Benim için en güzel aşk hikayesi spawn ve vampire hunter d de anlatılandır mesela :)

0|0
    0|0
  • konu aşk sa ayrılık muhakkak olacak nazım gibi olsun hepsine aşık bunuu hissettir acıyı unutma yöntemlerini alkol falan degilde daha sosyal mesajlar olabilir en sonda atiila abiden ne kadınlar sevdim sevdim zaten yoktulara bağla bir kadın kocasına anlattıgı bir ruya olsun

0|0
    0|0
  • Önce roman oku BİRA romanın ne olduğu öğren sonra yaz bence...

0|0
    0|0
  • orijinal birşeyler bul bir de aşık edeceğin kişileri zıt kutuplardan seç mesela müslman kız Hristiyan erkek, yaşlı kadın gennç erkek vs.

Romanın sonunda da birini ldür ya da ikisini de.

0|0
    0|0
  • Konuyu sen belirle biz kapağı hazırlarız.

0|0
    0|0
  • Bir ask romani yazmak isteyen fakat aski nasil tanimlayacagini bilmyen bir yazarin hikayesi olabilir. Karakter gordugu ogrendjgi her yeni bilgide aski daha fazla kelimelere dokmekte fakat somut anlamda bir okadarda ondan uzaklasmaktadir..

0|0
    0|0
  • bir erkek le kadın arasında geçmeli yoksa ona aşk denmez :D hacı konuyu biz söyledikten sonra ne anlamı kaldı senin kitap yazmanın..

0|0
    0|0
  • aman saçma sapan kelimelerle oynayıp edebiyat yapma ahmet batman veya kahraman tazeoğlu gibi yazacaksan orhan pamuk gibi yaz sade dil ve güzel edebiyat diğer türşü ergen kitabıı oluyor herkes yazar

0|0
    0|0
  • mümkün olduğunca az klişe barındırmalı

0|0
    0|0
    • Nedir bu kliseler?

• birlikte gün batımı izlemek
      ayakkabıları çıkarıp sahilde yürümek
      esas oğlanın esas kızı sevgilisinin elinden alması

• Olurum.

0|0
    0|0
  • iyi de söylersek kitabı biz yazmış olmucaz mı

0|0
    0|0
  • Burdan soylersek kitabin icinde bir yerde adimizi belirtip teşekkür edecek misin?

0|0
    0|0
  • olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• konuyu bulsak biz yazarız ahbap

0|0
    0|0
  • Henüz kitap yazacak durumda değilsin kitap yazan bir insan konuyu sormaz içinden geldiği gibi yazar ve duyguları sürükler onu..

0|0
    0|0
  • Bence direk konuyu değistir sen

0|0
    0|0
  • toplum acıyı sever hüzünlü bişeler olsun böle hastalıklı mastalklı

0|0
    0|0
  • Sana hikayemi anlatayim onu yaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...