Sinema mı Tiyatro mu?

Hangisini tercih edersiniz? Ben tiyatroyu tercih ederim, o sahnenin tozunu yutmak var en önde oturup..))

• Sinema
    69% (22)73% (11)70% (33)Oy Ver
  • Tiyatro
    31% (10)27% (4)30% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten tiyatrodan zevk alan arkadaşlara ve tiyatroya saygım sonsuz ama benim kanaatime göre Türk insanının azımsanmayacak kısmı sırf entelektüellik çatısı altında tiyatroyu yüceltmektedir. Tiyatro ve sinema karşılaştırmasında tiyatroya saygımın sonsuz olmasıyla beraber sinemanın çok daha heyecan verici olduğunu düşünüyorum. Çünkü her konu her sahne tiyatroda izleyiciye aktarılmaz oysa sinemada bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır, teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanılan efektler grafikler muhteşem bir seyir zevki katıyor işin içine bu nedenle sinema filmlerinin izleyiciye daha çok hitap ettiğini ve daha etkileyici olduğu kanaatindeyim. Ve şunu belirteyimki sinemanın asli amacı gişe tali amacı sanat iken (çoğu zaman böyle amacı olmaz) tiyatronun asli amacı sanat tali amacı gişedir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Canlı sevişme izlemek istiyorsam sinama çünkü herkes sevişmeye gidiyor oraya.

birşeyler izlemek istersemde tiyatro iyi

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • Aslında her ikiside :)

0|0
    0|0
  • Tiyatro

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0
  • Sinema vazgeçilmezlerimden :)

0|0
    0|0
  • Tiyatroya gidenler sinemayi secenek olarak bile gormez bence

0|0
    0|0
  • Tiyatro

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • Tabiki de sinema

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabiki o heyecan bambaşka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sinema

0|0
    0|0
  • Bir tiyatro oyuncusunun ki sinemada oynayanların hepsi tiyatro oyuncusu değil olmak zorundada değil ama kabul etmek te fayda var olmayınca olmuyor. Yetenek yoksa bir yapmacıklık dokunuyor filme ve samimiyet gidiyor. Ama yetenekli biri her türlü sahneyi tek başına bile yürütebiliyor. Günümüzdeki mankenler şarkıcılar vs. 'oyuncu' adı altında medya gösterisi yapıyor. Bana mankenden veya şarkıcılıktan kırma bir tane sanatçı gösterin. Ben zor beğenen bir insanım ve gördüğüm bir çok dizide oynayan oyuncu beni etkilediği takdirde diziyi seyredebiliyorum. Benim için kızın güzelliği bir şey ifade etmiyor. Sonuçta o benim kız arkadaşım olmayacak olamaz da. Sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde de bence gerçek sanatçılar yer almalı. Eğer bir filmde veya dizide oynayanların çoğu gerçek sanatçıysa zaten tadından yenmiyor.

0|0
    0|0
  • Tiyatro, sinemayı zihinlerimize kültürel etkinlik olarka aşılayan film yapımcılarına sesleniyorum " bırakın bu oyunları, en güzel film keyfi evde yapılır hele sinemacılar sanırım asgari ücrete işçi çalıştırıyorsunuz ya da biraz fazlasına ama bir cola mısırı servet fiyatına satıyorsunuz, ne tür insansınız la siz.

0|0
    0|0
  • Tiyatro "er meydanı"dır.

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • Tiyatro öğrencisi olarak tiyatro

0|0
    0|0
  • sinema