Hangi sanat türlerini seversiniz? Yapmayı denediniz mi hiç?

herkesin bi zevki vardır mesela ben şiir i çok severim bence güzel bi sanat türü peki ya siz?

• Müzik
    48% (30)54% (29)50% (59)Oy Ver
  • Resim
    29% (18)13% (7)21% (25)Oy Ver
  • Heykel yapıtları
    5% (3)2% (1)3% (4)Oy Ver
  • Şiir
    11% (7)19% (10)15% (17)Oy Ver
  • Diğer...
    7% (5)12% (7)11% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• Müzik ve resim...Müzik ile çok uzun yıllar uğraştım fakat resime karşı yeteneksizim.Sadece ressamların eserlerini incelemek ve yorumlamak ile kalıyor.

Bana göre en güzel sanat müzik...Müzik,harmoni sanki doğanın farklı bir dili...Fakat bu ayrımın çok fazla yapılamayacağı inancındayım.Çünkü hepsinin tadı ayrı.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şiirle ilkokul 5 den beri haşır neşirim 300 400 sayfalık kitap olacak kadar şiirim mevcut 400 ün üstünde ayrı odada kütüphanemda kitap var tarih din savaş siyaset kişisel gelişimleri çıkarırsak bunların 90 100 tanesi şiir kitabı..Şunuda ekliyeyim bi çok kişi olumsuz bakabilir ama küfür ve seksde sanattır..

1|0
    0|0
    • son cümlene kadar hayranlıkla okudum yazını ama son cümlede batırmışsın:DD

"mahrem ve münzevi" var mı rafında?

• Her ay sonu 3 kitap alırım 1 ayda bitirirsem yeni aldığım 3 kitaba geçerim bitiremezsem son aldıklarım sırada bekler..Seri kitap okurum ama vakit olduğunda..Mahrem ve münzevi kitabını 2 ay önce aldım 700 küsür sayfa olduğu için ayrı bir takvim belirleyip okuyacağım henüz sırası gelmedi..Karıştırdığımda resimler ve şiirler harikulade heycanlıyım..

• Benim bahsettiğim küfür ettim koydum çaktım tarzında değil..Küfür eleştiridir aşağılamaktır terim anlamında küfürden bahsediyorum..Sekse gelirsek seks bir insan sanatıdır herkes seks yapmayı bilir ama icra edemez yaratıcı olamaz..Seks narinlik ve çekicilik sanatıdır..Şair olup üç beş satırında üç beş şiirinde seksi motifler bulundurmayan kişi şair değildir bence..

• Grafik Tasarım.

1|0
    0|0
  • Resim yapardim bi ara..

0|0
    0|0
  • şiir ve öykü yazıyorum

1|0
    0|0
  • Resim çizerim.Sanatın hangi dalı olursa olsun ayrı bi güzel..Kafanda ne olursa olsun alıp kağıdı kalemi bişeyler karalayınca değişiveriyo insan.

0|0
    0|0
  • Resim yarışmasında zamanın içişleri bakanının imzasını yaşıyan bi ödül bile almışlığım var ama kara kalem çok zeverim. artık eskisi gibi uğraşmıyorum. şiir ve müziğe yöneldim artık.

0|0
    0|0
  • şiir dedim :/

0|0
    0|0
  • Şiir ve öykü yazarım

0|0
    0|0
  • müzik güzeldir.

0|0
    0|0
  • Müzik şiir çay ve sigaram =))

0|0
    0|0
  • profösyönel olarak müzik ve resim ile ilgilendim şiir okumayı severim heykelden nefret ederim :)

0|0
    0|0
  • şiir en zor sanat:(

0|0
    0|0
  • Gerek ver mi uğratmaya 9 yaşından adı keman çalıyorum :)

0|0
    0|0
  • edebiyat, resim, müzik. ama yetenekli değilim

0|0
    0|0
  • Sesim iyidir.

0|0
    0|0
  • Edebiyat severim.

Deneme yazıyorum.

0|0
    0|0
  • Piyano çalmak isterdim. Ama ne zaman var ne de aşırı istek.

0|0
    0|0
  • Şiir..kendi çapımda

0|0
    0|0
  • Resim-heykel ...bazende müzik

0|0
    0|0
  • Şiir severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Okulunn ilk senesinde suluboya resim yapıyorduk ama 1 senedir elime boyayı almıyorum. Çok dinlendirici... Ve ekolin kullanarak doğa resmi yapmayı seviyorum.

1|0
    0|0
  • Resim yapmaya yeteneğim yok pek sevmemde zaten resmi ama müzik hayattır nasıl su olmadan yaşanmaz ise bende müzik olmadan yaşayamam evet sesim fazla güzel değil yinede beğeniliyor neyse işte bu yüzden müzikten kopamam

1|0
    0|0
  • Müzikle ilgiliydim.Resim çizmeyi severim havamda olunca. Karikatür çizerim.

Çömlekçiliği çok merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • sanatla uğraşıyorum zaten

1|0
    0|0
  • müzik, resim şiir

0|0
    0|0
  • Tiyatro ve müzik yapıyorum..

0|1
    0|0
  • Tiyatro ,pandomim ...

1|0
    0|0
  • Tiyatro en güzeli ama müzik ile resimde benim için ayrı bir yerdedir.

0|0
    0|0
  • anketimi doldurun lütfen:D!

0|0
    0|0
  • çok iyi karikatür çizerim yetenekliyim

0|0
    0|0
    • kendi resmine bakarak çizsene kendi karikatürünü... merak etitm şimdi yeteneğini...

• karikatürü bişeyin aynısını yapma olarak çizmiorum aynısını yapamamda karikatür çizerim çokda beğenilir babamda karikatür ii çizer ona çekmişim:)hatta çizip gazeteye yollamış bi kere

• B

0|0
    0|0
  • resim yapmak iyidir, yazmak güzeldir, çalmak nasıl bir şey bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • müzik, sinema, resim

ilkiyle uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • müzik severim, şiir severim..ikisini de denedim.

0|0
    0|0
  • Denemeler,şiir,müzik,resim vs. sayabilirim daha =/

0|0
    0|0
Yükleniyor...