Yazalım, kitap okuyalım ve kitap okutalım

Arkadaslar sorum su bilmem kitap okur musunuz? okuyorsaniz kitabinizin nasil bitmesini isterdiniz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• iyi ya da kötü bitsin ama 500 sayfayı okuyupta sonu havada kalınca ifrit oluyorum. yaw sen 500 sayfa gizem yapıyorsun , bizi geriyorsun son sayfada gizeme bağlıyorsun, yazma o zaman bizde boşuna okumayalım. sonunu benim hayal gücüme bırakırsan küfürü yersin.

0|0
    0|0
    • Jean-Christophe Grang� ın kitaplarının sonlarında kafayı yiyorum mükemmel başlayan kitaplar her seferinde sikko bitermi ya :D

• evet..evet hayır ben de okuyorum o kerkenezi. hikaye falan muhteşem de arkadaş sonu neden böyle yahu.

• Bir de şey var bilimsel başlıyor kitap sonra FBI olaylarına dönüo direk lan ne alaka diyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• sonucu gercekten sasırtmalı mutlu bnitmemeli mesela aşk hikayesi anlatıpta sonunda kavusmasınlar her film her kitap öyle bitiyo cok sıktı artık başından sonunu tahmın edememeliyiz en son okudugum kitap cok sasırtmıstı beni hakkaten öyle bitsin butun kitaplar bu kadarda değil dedirtsin yaa

0|0
    0|0
  • Bi kerede sonu kötu olsun ya bıktım bu mutlu sonlardan

1|0
    0|0
  • Özellikle gerilim okuyorsam, sonu baştan kokmasın isterim. Şaşırtmalı ama " hönk!? " kıvamında değil.

0|0
    0|0
    • şaşırtması da sıktı artık ya özellikle son zamanlardaki filmler hep böyle

• diğer türlüsü de bana daha sıkıcı geliyor ne yazık ki.

• lisa gardner okumanı tavsiye ederim hönkletmeye yakındır o da.

• Sonu gelsin istemem ki :))

Fakat her güzel şey gibi bitecek...Şaşırtsın beni:)

0|0
    0|0
  • Şu sıralar Oblomov'u okuyorum. okuduğum kitap edebi bir değer taşıyorsa sonuna pek takılmam açıkçası.

0|0
    0|0
  • son yaprağı okuyorum

o. henry

kısa hikayeler anlayacağınız sonu yok .

hikayeler ders verici nitelikte bende okumuş olmak için okuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kitap beni sürüklemeli sonunun nasıl bittiği pekte önemli değil ama havada kalmasın yeter

0|0
    0|0
  • Klasik kitapları severim.. Sefiller - Nana - Kumarbaz vs. Sefilleri okurken son sayfalarda ağlamamak için kendimi zor tuttum.. Çok kaptırıyorum :/

0|0
    0|0
  • Okurum nasıl bittiği önemli değil roman sevmem.Bilgi içerikli ,tarihi eleştiren ve farklı bakış açısıyla anlatan kitaplar zaten iyi yada kötü bitmez.

0|0
    0|0
  • ... kitap beni kendine bağlamıyorsa,terkediyorum onu.Sorunu nasıl biterse bitsin.Öyle kitaplar tanıdım ki,kum saatini yan çevirmenize sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • sonunun çokta önemli olduğunu düşünmüyorum önemli olan bütünü

0|0
    0|0
Yükleniyor...