Fotoğraf iltifatları hakkında düşündükleriniz neler?

Özellikle seksi fotoğrafların altında yazan "o sandalye olsaydım", "o havlunun yerinde olmak isterdim", "ne kadar şanslı şu kediye bak" gibi yorumlardan hoşlanan kızlar var mı cidden yoksa bunların hepsi fake profiller mi ? Yani bi kız böyle gerizekalı bi iltifattan hoşlanabilir mi? Diğer merak ettiğim de sonuçta iltifatı yapan mı daha önemli yoksa iltifat olarak söylenen sözler mi ?

Güncellemeler:
Bi güncelleme yapasım geldi tabi bazı arkadaşlar kadar başarılı değilim bu konuda ama olsun deniicem.

İki erkek iltifat etti. Biri tipsiz ama süper sözler söyledi - diğeri ise yakışıklı karizmatik falan ama "off yavrum süpersin" gibi basit bi iltifat etti. Hangisi daha çok hoşunuza gider ?
Mesela bi Kahtalı Mıçı size güzel bişey söylesin bi de Behlül efendi :) Şimdi bi düşünün aradaki farkı :)

Not : Billyy sen zaten cevap verdin ama olsun yine bi düşün derim :)

0|0
21|14

En İyi Kız Görüşü

• Kralı gelsin pas vermem.

Ya o kızlar fake diyorum yeter artık fake fake fake fake :))

(Kahtalı Mıçı ne seksi bir varlıkmış , tam benim tipim. Sanırım ona hayır diyemem)

0|0
    0|0
    • Yaa ona ben bile hayır diyemem de :) amma zor kızlar varmış yahu burda :) yarın herkese ltifat dolu mesajlar atıcaktım öğrendiğim iyi oldu :) :)

• şişko olucak. Ayrıca şişko olan ben değil mavi ! :) ayrıca kız milleti işte bak hemen ikisini birden idare ederim falan :) yazık değil mi Kahtalıya ?

• Kahtalı ya az bile la o ne tip.

Kızlar Ne Diyor 20

• her kadin ilgiden ve begenilmekten zevk alir hayir mayir demelerine bakma istemem yan cebime koy hesabi , benim sinir oldugum su iki yuzlu hatunlar biyerde bakiyorsun erkek arkadasindan bahsediyor oteki taravda namus ayagi yapiyor anlamiyorum hipocrit insanlari.

0|1
    0|0
    • sozlerinize katiliyorum

iki yuzlu davranmasalar cok daha kolay olacak hersey ama malesefki bunu kendilerine huy edinmis kadinlar var

+1

• katılıyorum ve artılıyorum :)

• link

şu fake ya bir bakmalısın ahahha . bir dönem hergun buna bakıp gulerdık..

al bunu montolaa:D:D

0|0
    0|0
    • :) :) dünyada ne garip insanlar var di mi ? :) :)

• Saçını başını yolarım ben böyle kızım olsa:)))

• Guncelleme ne bır şey yazcam normal bir kız bunlardan hoşlanmaz .

Zaten aklı başında bir erkekte kalkıp duzgun kıza o tarz birşey yazmaz..

• Off yavrum süpersin i tercih ederim :D gerçi bana kalsa ikisini de alırım aşşağı ama neyse :)

0|1
    0|0
    • Hmmm burdan da anlıyoruz ki iltifat, güzel söz falan hikaye :) asıl mevzu karizmada :)

• Dediğin gibi foto paylaşmadığım için yorumlara cevap vermek zorunda kalmam ..

0|0
    0|0
  • Hahaha cok gülüyorum bu yorumlara :D

Ancak türk erkekler sandalye yada havlu olmak istiyecek kadar abaza

0|0
    0|0
    • evet genelde yabancı kızların fotolarının altında hep türk erkeklerinin "I wish I were" le başlayan ve sonuna bi nesne eklenip devam eden yorumlarını görebilirsiniz :)

• Hiçbiride hoş olmaz çok itici bence.

0|0
    0|0
  • heralde yani hepsi fake,hangi kadın yada kız butür şeylerin resminin altına yazılmasından hoşlanırki.. e tabi kendini satan kötü kadının profiliyse butür şeyleri yazmalarına izin verir heralde :S bence iltifatı yapan kişi daha önemli,yoldan geçen biri bana ÇOK TATLISIN die bağırdı geçen,çok sinirlendim.abaza diyip geçtim.. erkekler çok salak. nie böyle diyipte kızların biyerlerini kaldırmaya çalışıolar anlamıorm.. :S

0|0
    0|0
    • eğlencesine yapıyolar ama kızların da bi tarafını kaldırıyolar. Ama niye sinir bozucu ki ? Bi kız bana laf atsa süper hissederdim heralde :)

• sinir oluyorum çünkü yolun ortasında arabanın içinden bağırdı bide ..onu duyanda beni kaşar sanmıştır.. e sonuçta demekki bu kız da bişey yapmışki oda laf atmış gibi yani :S

• :) sadece kendilerini kandırıyorlar. olgun hatun, çocuksu görüp gülüpppp geçecektir :) saçma

1|0
    0|0
  • bunlara fake diyenler yeterince insan tanımamış kanımca... eğer bir kız öyle pozlar veriyorsa tabiki de öyle yorumlardan hoşlanır bence burda yapılan iltifatlar değil o tür kızların kendisi gerizekalı...

0|0
    0|0
  • yavrum diyen baştan kaybetti isterse dünyanın en yakışıklısı olsun yavrum kelimesinden nefret ederim :))

0|0
    0|0
    • "yavrum" özgüven tavan yapmış adamda :) kadınlar kendine güvenen erkekleri seviyorsa yavrum diyeni başının tacı etmeli :)

• :) ben iltifat nedir bilmem aslında. İşte soruyoruz öğrenelim diye de yardım etmiyosunuz :(

• yahu tanımadığın birine böyle hitap etme hiç hitap etme edeceksen adıyla hitap et ne o öyle hemen... bence muhabbet de ilerleyince hoşuna giden ortak paylaşımlarınız olursa onlara hitaben iltifat edebilirsin ama bu da yavrum cicim gibi değil

• vardır elbette genelde ergenlikteki kızlar olduğunu tahmin ediyorum... ne bileyimçok tuhaf o yorumu yazan da tuhaf o yorumla ego tatmin eden de..

0|0
    0|0
  • aman aynı b*kun laciverti hepsi.

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum bunu diyen erkekler mi salak o kızlar mı

0|0
    0|0
  • iltifat degıl bence adam bıldıgın geleyım sana cansız varlıkta olsam dokunayım demek ıstıyor buna gulen kızlar yokmu tabıkı var

0|0
    0|0
    • o zaman aslında çok da kötü demiyolarmış :)

• tesekkur ederım oncelıkle ıce tea etkısı yarattın dırekt:)

• :) :) bunu iyi olarak algılıyorum

• Bi tipe bakarım, bi de lafa.. Sonra tipe bi daha bakarım.. O kadar..

Yani kişilik önemli :)

0|0
    0|0
  • kahtali mici kim? behlül önce adam olsun ben öyle cici yengeyle kiristiran iltifatci istemem

0|0
    0|0
    • Kahtalı Mıçı : link

• Peki o zaman iyi geceler :( Bir kez de Kahtalı kazansaydı bee. Bir kez ha ? noolurdu sanki ! :( :( Üzgünüz Kahtalı Mıçı ama ben kadın olsam bu duyduklarımdan sonra seni seçerdim! Oldu mu Kahtalı? moralin yerine geldi mi ? teşekkürler cevaplar için kızlar :)

• sanada iyi geceler kahtali amcaya selam söyle bari

• +2 vermekle beraber güncellemene cevap : Hiçbiri hoşuma gitmez.

0|0
    0|0
  • Dediğin tarzdaki yorumlardan haz duyan insanları kınıyorum.

0|0
    0|0
  • O kızların çoğu fake. Yazanlarda abazan.

0|0
    0|0
  • bu saydiklarin iltifat degilki.

iltifatimsi hakaret.

0|0
    0|0
    • :) ama kendilerine hakaret ediyolar ve fotoğraftakini de yüceltiyolar gibi geliyo. Ben mi yanlış algılıyorum yoksa ? tabi kızlar daha iyi bilir :)

• onu da denizde/havuzda deneyebilirsin (:

• Deniicem denemek lazım noolucak ki ? acaba noolur merak ettim

Erkekler Ne Diyor 14

• Sabunun olayım! Göpürt beni. Göpük göpük et. :D

(Ama G ile lütfen, K olunca aynı etkiyi vermiyor.)

Kesen olayım de diyorlar.

Yani fantazi meselesi bu. Herkes her şeyi ister sonuçta.

Kimi sabun olmak ister, kimi havlu, kimi sandalye...

Ama genelde odun olurlar :D

1|1
    0|0
    • :) güzel yorum

• Takip falan geçmişte kaldı ya. Artık her yerde Mobese kamerası var. İlerde böyle havada uçan versiyonlarını da yaparlar onların. Her yerimizi didik didik gözetlerler. Valla ilerde tüfekle o uçan mobeseleri vuranları da görürseniz şaşırmayın.

Uzaylıya taş atan millet, uçan mobeseye ne yapmaz...

:)

• Hahahaha. Canım milletim :))

• o zaman en büyük abazan tarkan... saçındaki toka olayııım, belindeki kemer olayıım, nefesin olup içine dolayııım ez geç yürüdüğün yollar olayııım. hade suçlayın beni... benimle misin irlandalı... freeedooomm!

link

0|2
    0|0
  • burcucum cok guzel çıkmışsın

0|2
    0|0
  • e öyle foto koyan kızlar da öyle iltifatı almak için koyuyor ya:D film repliği gibi ama değil mi... hiç yazmadım öyle... zaten facede öyle arkadaşım da olmaz... şey yazacan aslında "gazoz vereyim mi yavrum?" arkadan fon müziği dındınınının dınının dındınının dının...

0|0
    0|0
  • Bir Hüseyin Kaya kolay yetişmiyor.

(bkz. filiz sevişelimmi)

1|1
    0|0
  • hocam boşver bu saatte :) takma kafanaaa. vardır ole lülükler. ayrıca ben fake değilim tamammııı :)))

0|0
    0|0
  • Aciz kisilerin basvurdugu yontemdir :(((

0|0
    0|0
  • olaya farklı bir boyut getiriyorum o fotoğraf yorumlarını begenenler gay muhtemelen hangi kız begenir onu ya

1|0
    0|1
  • o iltifatı yapanda +iltifatı yaptıranda+ onu iltifat olarak görende + iltifat kelimesini küçümseyende bunların hepsi sapık+gerizekalı+insan olmayan(hayvani) kısaca yaz yaz bitmez yani:)

0|0
    0|0
  • Onun harici o çok güzel çıkmışsın harikasın falanı filanı, Yavşaklık ve kaşarlık olarak görüyorum. Ben yazmam.

0|0
    0|0
  • ... ilgi arayanların,ilgilileri.

1|0
    0|0
  • bu sozleri kendine guveni olmayan aciz insanlarin soyleyecegi turden sozler

0|0
    0|0
  • Bir çoğu fake profil itibar etme onlara.

0|0
    0|0
  • e öyle foto koyan kızlar da öyle iltifatı almak için koyuyor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...