Olmak ya da olmamak sözünün anlamı ne?

bu soz sizi etkiliyo mu ? lanet olasi detaylarr

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• gram etkilemiyor

1|0
    0|0
  • olmuşla ölmüşün çaresi yok gibi bişi

0|0
    0|0
  • tek başına gayet anlamsız sonenin devamı ile ise mükemmel ötesi

0|0
    0|0
    • Devamı nasıl

• Ayan izleyemiyorum ne bu

• Macbeth Trailer

• Olmus ya da olmamis cokta tin diyo

0|0
    0|0
  • var olcan ya da olmucaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende yıllardır merak ederim yalnız değilmişim demek

1|0
    0|0
  • aslında anlamı güzel

0|0
    0|0
    • Anlami ne

• benim anladığım şu belki yanlıştır
      ya sonuna kadar diretmek ya da hiç başlamamak yani yarıda bırakmamak. ben bunu anladım bu sözden

• Ya beyaz ya siyah net yani. Grisi yok

0|0
    0|0
  • Iste butun mesele bu aaah hamlet

0|0
    0|0
  • ölmekle bayılmak arasında ki fark gibi bişi heralde :)

0|0
    0|0
  • bir şey için ya varsındır ya da hiç yoksundur ortası yok..

ya beyazdır aşk , ya siyahtır.. ortası yoktur bu işin , öyle griyi falan bilmez ya vardır beyaz gibi , ya da yoktur ölümün karası gibi... tarafını belli edeceksin , öylece yolun ortasında durmayacaksın , ya yolun yanındaki durakta bekleyeceksin beyaz gibi , ya da otobüsün menziline hiç girmeyeceksin siyah gibi... öyle pembe pencereden bakamazsın hayata , pencerelerin ya siyahtır, ya da beyazdır... beyaz gibi gündüz yaşanır aşk, siyah gibide karanlıkta yaşanır ayrılık ve yokluk... ayrılık ve yokluk ayrı kapıdan gidilen ama aynı yere ulaşan iki kelimedir... öyle kendini bir gösterip sonra saklanmayacaksın agacın arkasına , oyun degildir hiçbir zaman aşk, bende ebe degilim bu oyunda zaten , ya varsın ya yoksun , tarafını belli edecek arafta durmayacaksın , hem sana hem bana hem aşk a haksızlık olur bu , ya varızdır beraber ya yokuzdur beraber , aşk iki kişi ile yaşanır , sen lazımsın bu aşk a... ya vardır bu aşk benim gibi , beyaz gibi. ya yoktur bu aşk senin gibi, siyah gibi...

burada anlatılan iyi bir örnektir

1|0
    0|0
Yükleniyor...