TV ekranlarındaki yarışma programlarından bırıne katılma şansınız olsa hangisini tecih ederdiniz?

tv ekranlarındaki yarışma programlarından bırıne katılma şansınız olsa hangisini tecih ederdiniz?

1) Var mısın yok musun?

2) Yemekteyiz:

3) Kazanmak için bir dakika

4) Kim milyoner olmak ister

5) Survivor

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• bu yarışma programlarının bize gösterdiği, öğrettiği tek şey halkımızın ne kadar bilinçsiz olduğudur. yarışma programına katılıp aptal oyunlarla kendilerini rezil etmeleri ayrı bir bilinçsizlik, bilgi yarışmalarında ilkokul düzeyindeki sorulara yanlış cevap vermeleri ayrı bir bilinçsizlik.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Yemekteğiz.

Bütün hünerlerimi sergileyebileceğim tek platform. o_O

0|0
    0|0
  • Yemekteyiz programına katılıp, o kıl kuyruk yarışmacaların yemeklerine fare zehiri atar ve bir nebze de olsa içimi rahatlatırdım...

0|0
    0|0
    • insanların kendi çıkarları ve para uğruna adil olmaktan nasıl vazgeçebildiklerini gösteren bi yarışma bence :/

• Survivor'da kendime çok güvenirim ama en az 2 ay antrenman yapmam gerekir. İlk seçeneğim survivor olur diyeceğim ama ben temiz olsun diye kim milyoner olmak istere katılırdım.

0|0
    0|0
  • kim milyoner olmak ister'e katılmak isterdim. başvuru formunu doldurdum ama henüz geri dönüş olmadı. beni görürseniz siteye selam yollarım :D

0|0
    0|0
    • buradan anneme,ablama,abime amcama amcamın ogluna, teyzemin kızına, halama, halamın kızına...der en sonda burayı eklersın artık :D

• matematik sınavından 100 alıp hala daha yapamıyorum ben bu matematiği diyebilmekt alçakgönulluk ama bende öyle dıyemıcem malesef :)

• kendini bilmek güzel şey tabii ki :) o zaman rahatlıkla üzerine alınabilirsin o sözlerimi :D

• survivor :)))

0|0
    0|0
  • survivor izlerken bile heyecandan geberiyorum

0|0
    0|0
  • Kim milyoner olmak ister

0|0
    0|0
  • 5) Survivor yardırırım yardırır

0|0
    0|0