Oyuncu olmak için yönetmenle biriyle yatmak şart mı?

arkadaşlar ben gerçekten oyuncu olmak istiyorum ünlü değil tiyatrocu oyuncu amacım tiyatrocu olmak heves değil ama araştırmalarımda özellikle ks da yönetmenle yatmak bedelini ödemek vs şeyler söylüyorlar yeteneğim var konservatuar okuycam hedefim o yetmez mi gerçkten yatmak şart mı torpil şart mı ciiddi cevaplar ders vermek vs gibi şeyler yazmayın arkadaşlar lütfen..

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• ne alaka ya istersen olursun o kadar dersler veriliyor facebookun varsa sana link atıyım onları ekle konuş yapanlar var bunu bir yönetmenden duymuştum böyle bir şey varmış ama o başkaları yapıyor sen adam akıllı dersini al oyuncu ol

0|0
    0|0
    • ay çok sevindim ya tşekür ederim facem var ama sart değil yane

• ne demek ben teşekür ederim adam akıllı cevap veren cahilce konusmayanlardansın iki üç kişide var ama en iyisi sensin gerçetken :)

• Cok tesekkur ederim cok sagolasin boyle bir sey duymak cok mutlu etti beni gercektende normal de kimse beni sevmez anlasamayiz

Erkekler Ne Diyor 29

• Merhaba arkadaşlar İstanbul'da olanlar olarak kısa flim ekibi kurmak istiyorum genç denilen 17 24 yaşları arası bay bayan insanlardan oluşan bir ekip değilde bir aile kurmak istiyorum fedakar gençler topluluğu biliyorsunuz ki Ahmet Uluçay ilk flimini bir video kamerayla çekmişti bizimde elimizde olan kısıtlı imkanlarla yeri geldiğinde sağ maneviyat yeri geldiğinde solcu isyankar flimler çekmeyi düşünüyorum çünkü bu ekip ( aile) öyle bir şey olmalı ki birgün ikiside fikirlerinin söylesin ben basitinden sag sol dedim bunlar dahada ayrılabilir ama ayrıştırmaya gerek yok çünkü sanat toplum için yapılır diye düşünüyorum ben bu ekipte yer almak isteyenler benimle özelden iletişime geçebilirler (yer İstanbul )
    https://www.facebook.com/derdibilinmez1

0|0
    0|0
  • bende tiyatrodan başlamalısın oyuncu olmak için
    ufak adımlarla yürümelisin..
    birden kimse oyuncu olmuyor..

0|0
    0|0
    • bende yavas yavas ileriliyorum kurs vs başladım hırslıyım olucam adım adım ama şart mı yatmak? o merakım

• Sen çalışmana bak
      Bu söz bir.. nasıl derler böyle herkeisn kullandıgı bir söz ama gercekligi kanıtlanmadı bence
      Tercubeli bir oyuncu seni begenirse
      önün açılır

• inşallah ya

• Yok yönetmen bana gönderiyor o yaslanmis:))

0|1
    0|0
  • Degil ben yonetmenlik yapiyorum su an bildiginiz bir cok dizi de filmde oyunculari yatarak secmiyorum arkadaslarimda oyle bu bazi kotu niyetli bir kac kisiden cikmis bir hikayedir bu sektorde cok guzel kadinlar va yer aldigi. icin hepsi yonetmenle yatiyor diye uydurulmus bir hayal

0|0
    0|0
  • çoğu kişinin ifşa videoları çıktı doğru olabilir rol görüşmesine gittim gecen ay kadınların birinde pantolon falan yoktu hepsi açık seçik giyinmişti tabi arada düzgünleri de vardı

1|0
    0|0
  • milyonlarca senin gibi kadın var oyuncu olcam diyen farkın ne? mecbur yönetmene vericenki ön sıralara atsın seni başka türlü imkansıuz

1|0
    0|0
  • 1 tane değil en az 15-20 kişiyle
    kolay mı öyle bedavadan dünyanın parasını kazanmak ?

1|0
    0|0
  • Emeğiyle o merdiveni adımlayan insanlara haksızlık olur bu söz. Semin yeteneğin çok değilse torpil için onu yapabilirler. Ama geneli de böyle tabi.

0|0
    0|0
  • KS'dekilere bakma. Onlar cahil.. Yok öyle bir şey.

Timur Savcı şu an Kösem Sultan dizisi için başrol kadın seçiyor. 6000 kişi elemişler ve 10 kişi deneniyor şu an.

O 10 kişiyle yattı mı bu herif yani? Hayır..

0|0
    1|0
    • çok teşekür ederim ama bende canım cok sıkılmıstı azim ve yetenek bendede var bunlar

• Çok güzel olursan belki torpilsiz olur.

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum ama seni bu işe sokacak tanıdık (torpilin) olması önemli meşhur olan bir oyuncuyu tanıyorum uzaktan bir süre sonra kardeşine de teklif geldi.

0|0
    0|0
  • Yükselebilmek için mecburen bu basamaktan geçeceksin, meşhur olman için :D
    Şahin K. Günah keçisi repliği :D yönetmen yatak sahnesi youtube yazın :D

1|0
    0|0
  • Kesin vermen lazim yoksa yukselemezsin suanki popcu manken sanatcilarin cogu veripte bu zamana geldiler.

1|0
    0|0
  • yönetmenle yatmak işleri hızlandırır sadece ama yatmam diyosan da yetenekli ve güzel bişey olucaksın ki bu iş olsun

0|0
    0|0
  • Bu zeka seviyesiyle biyere varamassın sen

1|1
    0|0
  • Öyle birsey olsaydı ünlü yönetmenler veya ünlü erkek oyuncular başka bir bayan oyuncuyla evlenir miydi?

0|0
    0|0
  • biriyle olsa gene iyi

1|0
    0|0
  • Ben yatardım yeter ki yönetmeni bulun.

0|1
    0|0
  • Sacmalik ya ne kitu ve pis bir konu bu

0|0
    0|0
  • Sen yetenekli isen zaten kimseyle yatmana gerek yok he ben zaten yolluyum diyosan o ayrı

0|0
    0|0
  • Benimle yatanların hiç. biri tıp fakültesi bitirmedi...

0|0
    0|0
  • Çok zekice

0|0
    0|0
  • Yetenek ve azim olduktan sonra hikaye bunlar

0|0
    0|0
  • Benimle yat brazzersa çalışalım

0|0
    0|0
  • Yönetmen olmaliymisim 😅😋👊

0|0
    0|0
  • evet kanka

0|0
    0|0
  • bu şekılde teklıfler cok gelir

0|0
    0|0
  • kim diyo yatmak şart diye? diyelim şart napican yatcanmı._?

0|0
    0|0
  • Evet sart

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 😂 saçma değil tabi

1|0
    0|0
    • Sanki bu olay basinizdan geçmiş herhalde bir siz saçma değil dediniz.

• hyr araştırdımda bendece cok saçmalık ama sorıyım dedim bazıları sart falan diyor

• Şart olurmu böyle bişey ya ınsan kendine resmen satıyor bu kadar düşmeyin kızlar ünlü olucam diye. Sana demiyorum ha beklemiyorum yanlis anlama @çapulcununbirii

• Sartmis bazi arkadaslar öyle diyor

1|0
    0|0
  • Sapıtma.

0|1
    0|0
  • Bu sorunun en güzel cevabını @-miss-perfect verir ancak

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım... <3 Etiketi henüz gördüm ve bilgim doğrultusunda yanıtlamak istedim...
      Bu soruya dair aklıma ilk gelen Sanem Çelik'in çevirdiği "Aliye" dizisi ki bu dizinin yönetmeni ile Sanem Çelik aşk yaşamış ve bunu basın ortaya çıkarmıştı.
      Kısaca o olayı hatırlayalım...
      Sanem Çelik’le bir çay bahçesinde öpüŞürken yakalanan ”Aliye” dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı’nın oyuncu eŞi Esra Akkaya, sonunda konuŞtu. Akkaya, ”Kudret beni tatile kendi elleriyle gönderdi. Meğer arkamdan bana bunu yapacakmıŞ. Onu asla affetmeyeceğim. Cezasını çeksin” dedi. Sanem Çelik’in yönetmeniyle yaŞadığı aŞk büyük yankı uyandırmaya ve tartıŞılmaya da devam ediyor...
      Sabancı’nın oyuncu olan eŞi Esra Akkaya, avukatı Levent Durak aracılığı ile boŞanma iŞlemlerini baŞlattığını belirtti. Akkaya, "Kudret bana sürekli yalan söylüyormuŞ. Kendi kocamı tanıyamamıŞım. O yüzden cezasını çekmeli" dedi.

• 👍🏼✌🏼️👌🏼

• istiyorsan yap

0|0
    0|0
  • Y ne saçmalık olmaz ve 😒

0|0
    0|0
  • yatmak gereksiz erkek oyuncular ne halt ediyor o zaman? o yükselemeyen insnalar için gerekli. Yalnız bu kolay bir şey dğeil yani eğer iyi bir yere gelemezsen elind ebaşka şeylerde olmalıki hayatına devam edebilesin çok oyuncu olmak isteyen var...

0|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...