Bu kızlar kendini ne sanıyor?

İşim gereği çalıştığım restoranın broşürlerini avm girişinde dağıtıyorum. Bazen genç kızlar geçiyor. Gözlerini süzerek bakıyorlar , kendilerini beğenmiş bi tarzda gülüp ya almıyorlar yada yok almim gibi kelimeler söylüyorlar. Bazıları takmıyo bile. Sinir oluyorum Sonki zorla broşürü veriyorum da almıyo. Alsan nolcak almasan nolcak. Havan kime senin yabancı?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• bende dagitiyordum bi kiza uzattim senin dedigin gibi mal mal baktilar biseyler soylediler gulduler boyle, sinirlendim kiza firlatmistim elimdeki brosuru, hesini degil uzattim almadi ya onu firlatmistim kiza

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazıları zrola veriyo la deminde verdin ya diyorum zorla insanların önüne uzatıp yanına yaklaşmayın siz uzatın alırsa alsın almazsa almaz zorla mı aldırcanız sonra kağıdı atcak konteynır bulamıyorum elimde 2 saat yürüyorum çantama sokuşturmak zorunda kalıyorum

çantam çöp torbası gbin oluyo

1|0
    0|1
  • Artiz hepsi iste :D reklam ilginide cekmezse bile caktirmadan alda arkdslarda rahatlasn :) ne demek istedigni anliorm bi kac olaya sahit oldm cünkü artiz artz bakislar ayh reklaminami kaldm havalar ama sadece kizlar değil erkekleride böledir eminim :S

0|1
    0|0
    • yok bazıları sanki sırf ona uzatıyormuşum gibi tavırlar yapıyorya bende yaşlılara uzatıyorum onlarda trip yok :)

• Hee birde bana uzatti beni begendi havasi olusuo onlarda trip atiolar ne alakaysa var iste öyle böleleri salla en mantikli cözümü bulmussn yaslilara dagit valla :D

• bana denk geldımı gülmem gelıyo hanı yol ustunde anket yapanlar var ya bole elındekı eyı anlatıp elıne verıyor ucretsız sanıyorum snra para ıstıor uzaklasıyorm hemen:)

1|1
    0|0
  • Havaları batsın arkadaş !

0|1
    0|0
  • Umursmayacaksın .

0|1
    0|0
  • Umursmayacaksın .

0|0
    0|0
  • bence öyle düşünme bazen bana da denk geliyor yok sağolun diyip geri çeviriyorum çünkü aldığımda çantama buruşturup atmak zorunda kalıyorum o yüzden yoksa hava atmak için değil ayrıca da niye hava atalım ki ? bence sen yanlış algılıyorsun. (gülüp geçenler ve süzenler haricinde.)

0|1
    0|0
    • ben sadece kendini paişahın kızı gibi sanıp hava atarak geçen kızlara diyorum. erkekler ne olursa olsun ya alıyo yada almıyo

• o deılde aklıma geldi kapı calmıstı annem actı elınde bısy satıor cocuk dedıkı 2 lıramı ne ole bısey annem de nabcam onu ıstemem dedı tam kapıyı kapatıodu cocuk kapıyr araladı annem korkudan almıstı snra yazık:)

0|1
    0|0
  • artiz ne arar la avm girişinde

0|1
    0|0
  • yok ya ben utandığım için almıyorum annemin yanında veriyolar yoksa havayla ilgisi yok bence hoş ekmek paranı kazanıyosun helal yoldan bu gurur verici bişey öyle düşünme

0|1
    0|0
  • onları ciddiye bile alma o hareketleri yapan zaten salaktır beyni gelişmemiştir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sallama hiç boşver ilgilenene ver

0|1
    0|0
  • İşin zor ALLAH yardımcın olsun dıyorum

0|1
    0|0
  • al lan bedava veriyoruz para istemez güzelim de

0|1
    0|0