Hayatınızda unutamadığınız bir film ya da sahne var mı?

film yada sahne varmı? korku filmleri sizi ne kadar etkiler en çok korktuğunuz korku filmi hangisi?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Felipe ha gli occhi azzurri

Italyan filmi çok guzel gerçekten herkese tavsiye ederim, çok agladim 8-9 yaslarinda ki çocuklara yapilan iskenceler, unutamadigim bi sahnesi vardi çocuklardan birini o adi adam alip duvara çarpti çocuk yere du$tu duvarlarda kan çocugun kafasindan çikan ve tabi ki çocuk oracik da oldu arkadaslari agit yaktilar :(

0|0
    0|0
    • hatırlayrum evet dramatık bır fılmdı. ıtalyan sarkılarını soylemeyı fılmlerını ıse ızlemeyı cok severımm.

• bayılablırsın ıstersen catlada patla yuksekten atacak hıc bısey yok ortada hersey dogru ve normal. yakısıklıyım zengınımde herseye doydum burda zaman gecırmeye takıldım sadece bu arada bır bır suluge yanı sana kapıldım oyle gıdıyor ıste. canım yrak ıstedyse bısey dıyemem benım gorevım bu ama sana acıdımda benı kaldıramazsın cocuk gıbı geldın bana 17 18 gıbı sankı yanılmıyorsam

• No comment :)))

• .. link

0|1
    0|0
  • link

etkilenmiştm bu sahneden THE WALKİNG DEAD..

0|0
    0|0
  • oldboyda Dae-su Oh'un gerçeği öğrendiği çatıdaki her sahne...

0|0
    0|0
  • Icerde fiye film vardi .konusu hamile bi bayanin pesinde bi varlik vardi filmin sonunda kizin karnindan canli canli bebegi cirartip aldilar.isin koru tarafi o filmi izledigimde ben hamileyfi az kaldi ben doguracaktim oracikta

0|0
    0|0
  • chucky bildiğiniz katil bebek çaki <3

0|0
    0|0
    • bılmezmıyım onun yanında gremlınler 80 lerden yasayan ölüler veya çılgın domatesler harıkaydı

• ben pokemon izliyordum üvey baba vardı birde kaplumbağalar :/

• pokemon daha 2004 2005 model degılmıydı? kaplubagalar ve tas devrı cızgı fılmlerı eskıydı evet temel reıs te oyle 80 lı yıllrda ızlemısımdır onları. donald amca vardı cılgın ordek. onun cızgı fılmlerını tv 1 de ızlerdım. korku fılmlerı olarak borıs karloff harıkaydı o yıllara gıtsek sımdı hangı usa lı gence sorsak borıs karloff derdı frankenstaın en cok ızledıgım korku fılmıdır. 1931 frankenstaın ve 1956 ghost of frankenstaın sımdı olsa yıne ızleyebırım

• Cinli minli olanlar.

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Şeytan çok korkunçtu kaç sene oldu izleyeli daha da izlemedim korkuyorum güzel değil

0|0
    0|0
    • o fılmın hem turk hemde yabancı versıyonu var. evet etkıleyıcı bır korku fılmı.

• Testere'nin bir bölümü vardı bağırsakları falan fırlıyordu adamın unutmam hala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Powder link O yıllarda böyle ilginç filmler pek yoktu.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • schindler's list ... çok etkileyici bir film... bütün sahneleri mükemmel ...

0|0
    0|0
  • korku filmi kesinlikle seyretmiyorum.

en çok etkileyen sahne diye bir ayrım yapamıyorum ama mesela 3:10 to yuma filmi değişikti

0|0
    0|0
Yükleniyor...