Size göre müzik nedir?

Müziğin tanımını kendinizce yapabilir misiniz?Bir şarkıyla ya da bir sözle ya da bir enstrumanla yapabilirsiniz bu tanımı.Link olarak paylaşabilirsiniz.Yalnız şu yanıtı kabul etmiyorum: "Kulağıma hoş gelen her şey müziktir" lütfen bize bu basmakalıp cümleyi bir daha okutturmayın.İlginç şeyler bekliyorum sizlerden hadi bakalım.

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• "Müziksiz bir hayat hatadır" sözü benim görüşümü destekler nitelikte. Müziği dinlemek onu anlamak değildir. Müziği anlamak için müziğin içine girmelisiniz. Ve şunu da eklemeliyim, elektronik müzik müzik değildir. Müzik enstrümanla çalınır, insanın içine işler.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyada içilen en güzel iksirdir

0|1
    0|0
  • müzik kulaktan alınan uyuşturucudur.

0|0
    0|0
  • kulağıma hoş gelen her şey müziktir.. evet nefret edilesi bir söz müzik benim için şudur diyemem ama bazen öyle anlar geliyor ki atıyorum dersteyken aşırı bir müzik dinleme isteği oluyor çıkarıyorum kulaklığımı saçlarla kapatıyorum o kulaklıkları o an yanımdaki konuşuncada ağzına kürekle vurmak istiyorum tabi :) bir de şu birden fazla tarzda müzik dinleyenleride anlayamıyorum hani tamam atıyorum x tarzı dinliyorsun y tarzıda dinlersin ama çok değil hem rap hem metal dinleyen arkadaşlarım var onları anlayamıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...