Neden Kemal Sunal filmlerini izlemekten bıkmayız?

100 kere izledim sanırım ama bıkmıyorum her gün aynı filmi izleyebilirim sebebi nedir arkadaşlar

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• İzleyicinin istediğini tam anlamıyla verdiği için. Doğal olduğu için, kalite olduğu için. :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tabıkı kemal sunal bır efsanedır hepımız onun fılmlerıyle buyuduk halada guncellıgını korur ve koruyacaktır bu kemal sunalın samımıyetınden kaynaklanıyoronun kadar dogal bır komedyen yok hıcbır fılmınde kurgu yok hersey oldugu gıbı olması gerektıgı gıbı toplumun ıcınde toplumun sorunlarını okadar komık bır sekılde dıle getırıyorkı buyuzden samımı gelıyor bızlere buyuzden sevıyoruz

0|0
    0|0
  • kemal sunaldan kaynaklı sadece.efsane oyuncu allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Hiç bıkılırmı yaa o efsaneee

0|0
    0|0
  • yıllar önce teknoloji yoktu bu kadar ama içlerinden gelen doğallık vardı. aynı filmi kaç kez seyredersem edeyim hatta sizlerde de aynıdır söyleyecekleri sözleri bile bildiğimiz halde aynı zevkle izliyebiliyoruz. hababam sınıfı yada diğerleri. ölenlere rahmet diliyorum kalanlara da (münir babaya) allahtan şifalar

0|0
    0|0
  • Kalite, ciddiyet, iyi gözlem, doğru iş. Bugün Türkiye'de olmayan şeyler yani.

0|0
    0|0
  • Bu gune kadar hakkında kötü bişey duymadım çok iyi karakterli bi oyuncu efendi Gülüşü masumluğu her anlamda iyi bi insan ve iyi bi oyuncu ALLAH RAHNET EYLESİN

0|0
    0|0
  • Doğallık insanı kendine bağlar,doğal bişeyle olmak istersin,doğal bir film,doğal bir albüm,yada doğal bir kız :)

0|0
    0|0
  • hangimiz bıkıyoruz ki? :)

0|0
    0|0
  • komik, en büyük argo kelimesi bile eşekoğlueşek:D doğal:D daha neolsun:D

0|0
    0|0
  • hadi bakalım ateistler bunu da açıklayın..

0|0
    0|1
  • anlatılmaz yasanır

0|0
    0|0
  • kaliteli yapılmışş.. içimzden bir film çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...