Rock-Metal müzik önerisi olanlar?

Evet arkadaşlar sıkı bir rock-metal müzik dinleyicisiyim. Artık aynı şarkıları ve grupları dinlemekten sıkıldım, Yeni grup ve şarkılar keşfetmek istiyorum. Yabancı veya Türkçe farketmez. Görüşlerinizi alayım şimdiden teşekkürler

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• alter bridge, avenged sevenfold, nirvana, slipknot black veil bride, muse, katatonia, hypnogaja, skillet bunları dınleyebilirsin şimdilik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Eluveitie, lake of tears, lacrimas profundere, death stars, ıced earth, ramallah, from autumn to ashes çok çok bilindik gruplar değiller. Bide bilnidik metal tınılardan farklı yazdıklarımın hepsinin tarzı farklı belki yeni şarkılar keşefebilirsin onerimdir :)

0|0
    0|0
  • Metal üzerine sohbet edeceksek olur. :) Bu ara Selim Işık'ı keşfettim. Muhtemelen benim gibi sen de şimdiye kadar duymamışsındır. bir cover'lar yapmış ama dinlemelisin. Nasıl güzel.. Çok güzel şarkıları var. Selim Işık - Islak Islak var, çok var şimdi hepsini yazmayım :) Hepsini beğendim. Hemen hemen hepsini...

Başka Steve Vai var virtiöz. Onun besteleri var Tender Surrender gibi, onu da öneririm. Güzel... bir de akustik gitarda Andy McKee var. Onunkiler de oldukça güzel. Andy McKee - Rylynn, Andy McKee - Drifting hoş.. Başlangıç olarak dinlenebilir :S Diğer besteleri de gayet güzel..

Onun haricinde bildiğimiz gruplar işte onları bu ara pek dinlemiyorum. Ama eskiden iyi Pantera dinleyicisiydim :) bir ara Iran Maiden dinlerdim, ondan önce Linkan Park... Bu ara hiç birini dinlemiyorum. Sadece Selim Işık, bir de işte diğer virtiözleri. Andy McKee, çok az Steve Vai... :S Ama bu ara ağırlıklı Selim Işık... Bunları öneririm. Senden de öneri almak isterim. Saygılarımı sevgilerimi arz ederim :)

0|0
    0|0
  • Rotting Christ ( black metal )
    Shining ( Black metal depp )
    Venom ( black metal babasi )
    ajattara ( black metal kendine has tarzi var )
    Rage againts the machine ( Limp bizkit tarzinda )
    Draconian ( doom metal )
    Bathory - ( black depp metal )
    Haggard
    Dene ve begenirsen bu tarz gruplardan çok var sonra paslasirim. dierlerini simdilik yazmiyorum Hafif veya agir ne dinledigini bilmiyorum çunki.

0|0
    0|0
    • Ben her türü severim :) bakacağım hepsine müsait bir zamanda teşekkür ederimm

• www.youtube.com/watch :D Öneririrm

0|0
    0|0
  • Kafanda belli bir tarz varsa o yönde öneri yapabilirim. Diger türlü liste baya bir kabarık.

0|0
    0|0
  • Bullet for my walentine:hands of blood
    sum 41:into deep

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Rocka- ölürüm sana parçası güzel

0|0
    0|0
  • Link'in Park... Eskileri.

0|1
    0|0
  • Geniş çaplı bir öneri yapamasamda Marilyn Manson un Sweet Dreams ini önerebilirim. Efsanedir.

0|0
    0|0
  • Rammstein var bende tek

0|0
    0|0
  • Pek yeni sayılmaz ama Metallica yı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Örök Olmök dinle

0|0
    0|0
  • insomnium mortal share

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • 30 second to mars

0|0
    0|0
  • jimi hendrix-peace in mississippi.. Çok sert bir şarkıdır.

0|0
    0|0
  • miss may I, heaven shall burn , motionless in white , blessthefall tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Disturbed

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...