Arkadaşlar hayattan nefret eden var mı?

Arkadaşlar hayattan nefret eden varmı?Arkadaşlar hayattan nefret eden varmı?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• hayattan neden nefret edelım kı bunun ıcın sebep mı var saglık yerındeyse cok ıyı olmasada yasayabıldıgın kadar yasıyor hedeflerını yukseltmek ıcın elınden gelenı yapıyor karsılıgını alıyorsan ıyı dusunup ıyı dusunceler yayıyor hareket edıyorsan gercek lerı yasayıp sıfır almayacagın gerceklestırebılecegın hayellerın pesınden kosuyorsan hayat herseyı verıyor gormeye calısıp yolundan donmyeceksın negatıp olma sende pozıtıf bak goremedıgın gozden kacırabıleceklerını atlama bısılerı atlıyorsun hayatta demekki cokmu yanlız hıssedıyorsun sevgıye ıhtıyacın mı var sevgı yay

en basit kafam catlak raporlu hemde catlak var beyın olumu olmamıs ama kalbı durmus bırı olarak yasıyor nefes alıyorsam ben bu dunyanın varya, onca seyden sonra bıle bu sozlerı dıyebılıyor ısem kı yaradanın merhametıne sukurler olsun nefes almama izin verdiği sürecede dıyecegım iyi ki varım bu dunyada ulan dunya ben senın dılınle ınadına ınat konusmamaya devem edecem ama cogalarak ama yek ama dunya senın dılınle cevap sana vermıyecem diyecek kadar cok seviyorum bu hayatı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• evet ediyorum ama nefret etmiş olmak bir şeye çare oluyor mu ? ... Hayııııııırrr :D O zaman isyan etmeye gerek var mı ? Yok. Öyleyse mücadeleye devam

0|0
    0|0
  • ben... profilime bakarsan gitar sapındaki "hate" nefret yazısını görürsün... bu herşeyi anlatıyor zaten...

0|0
    0|0
  • ben ergenken ederdim.. bu halim 24 yaşıma kadar sürdü sonra biri girdi hayatıma içine etti dedim ki ben bunu hakediyorum mk. o zaman napıym ben hayatın mk. o günden beri nefret etmiyorum..

0|0
    0|0
  • Hayır hayatı dolu dolu yaşamasını seven bir insanım

benim bir işim ailem arkadaşlarım var.

azıcık aşım kaygısız başım

12 senedir hayat üniversitesi okuyan birisiyim

yenilmedim yenilmeyeceğim

şuan ailem ve kendim için yaşıyorum evlendiğimde eşim için yaşacağım

o bu hayatımı daha renkli yapacağından eminim.

0|0
    0|0
  • Hayattan nefret etmek için bir bahanem yok.

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0
  • Emo akımını yeniden alevlendirebilirsin bu soruyla :A Tehlikeli

0|0
    0|0
  • Bu Yoruma 30 Begenı Gelırse Gotumde Torpıl Patlatcam

0|1
    0|0
  • beni görenler ilk dediği şu hayat anca bu kadar sevilir diyorlar :) benimde cevabım arsızım olum ben hayattan az mı yedim :D

0|0
    0|0
  • çiçekler , böcekler , aşk , sevgi , dostluk , kardeşlik , pilavlı sohbetler , neden nefret edeyim mubarek değilmi ama böle şirke koşma içini arındır hatta bizim sohbetlere gel . çok feyzli abiler geliyo ...

0|0
    0|0
  • Hayatla aramızda çok seviyeli bir ilişki var, gayet memnunum kendisinden :)

0|0
    0|0
  • yanlızlıktan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. hayattan nefret edilmez. eden yaşamıyordur artık.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiiiiiin...Nasılsın.Bizler bok gibiyiz

0|0
    0|0
  • yuvarlanıp gidiyoruz işte nefret etmemek için ayakta durmaya çaba gösteriyoruz yeterli ;))

0|0
    0|0
  • niye edeyim ya. asla

0|0
    0|0
  • hayattan nefret ediyodum ta ki seni görene kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insan herzaman pozitif dusunmeli bence.

hayati kendımız yasıyoruz sonucta olabildigince guzel ysamaya calısmalıyız kucuk seylerle mutlu olmalıyız ben oyle yapıyorum mesela..

untumayın olumsuz dusunculer olumsuzlukları beraberınde getirir.

0|1
    0|0
  • adaletini sevimm dünyaa

0|0
    0|1
  • Nefret ediyorum.

0|0
    0|0

• evet var

0|0
    0|0
Yükleniyor...