Sanat sizin için ne ifade ediyor?

Sanat sizin için ne ifade ediyor ?

Seçenekler dışına kendi fikirlerinizi yazabilrsiniz

• Roman inandırıcı yalanlar söyleme sanatıdır
    11% (6)16% (7)13% (13)Oy Ver
  • Resim ruhun yansımasıdır
    20% (11)12% (5)16% (16)Oy Ver
  • Müzik evrensel bir sevgi dilidir
    29% (16)26% (11)27% (27)Oy Ver
  • Şiir gönül denizinde bir tufandır
    11% (6)14% (6)12% (12)Oy Ver
  • Sanatın her dalına ilgi duyarım
    29% (17)32% (14)32% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• E dedim ben

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanatın her bir dalı duygu dünyasının birer parçası.Gerek şiir, gerek resim olsun insanın içindeki duyguları esere dönüştürmesi kadar güzel birşey yoktur.

Can verme sakın aşka aşk afeti candır

Aşk afeti can olduğu meşhuru cihandır

Şair Fuzuli

2|1
    0|0
  • ''Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir'' Mustafa Kemal

Sanat özgürlüktür, özgürlükse mutluluğun en temel kaynağı...

0|1
    0|0
  • Her şeyi özellikle sinema ve tiyatro

0|1
    0|0
  • Resim ruhun yansımasıdır

0|1
    0|0
  • sözü o anlık işte ruha bırakmak

0|1
    0|0
  • sanatı tanımlayamam tıpkı aşk gibi...Not aldım bu soruyu güzel bişeyler yazan olur inşallah şıklar çok basit bu arada

0|1
    0|0
    • Seçenekler bir cümle ile beyin fırtınası yaratmak amacı taşır

Gerçek; cevap verenin ruhundan kelimelere dökülür

• sanatın ne olduğunu cidden öğrenmek istiyor musun?

• sanatçı bir sevgilim var ondan görüyorum öğreniyorum sanat nedir

• F hiçbiri...

0|1
    0|0
  • C: Müzik evrensel bir sevgi dilidir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• heykeli severim isterim evimde apollonun (donlu versiyonu) bir heykeli olsun mızraklı neli bakayım oturup.

soyut resimden nefret ederim ki, yakalasam bu tür temsilcilerini gebertirim dayaktan

müzik dediğin rap ve bazı türk pop sanatkarlarının yaptıkları "şeyler" hariç güzeldir.

şiiri sevmem googleden şiir araklayıp forumlarda şurda burda paylaşana kızarım.

roman dediğinde rus edebiyatıdır, ingiliz edebiyatıdır; hürrem dizisiyle yazılan tarih kitaplarıyla ben ancak soba tuttuştururum.

sevgiler & saygılar.

0|1
    0|0
  • Benliğiyle muhabbet edebilen herkes sanata daha yakındır. Sanat tamamen insanın iç dünyasıyla alakalı ve orada beslediği duyguların fiziki olarak dışa vurumudur. Kısacası kendisiyle konuşabilen sanatçı en değerli sanatçıdır benim için.

0|1
    0|0
    • sen kimsin?:) Sanat hakkında ne biliosun:)) Şaka şaka kızma:) Ama demeden edemedim.

• Sanat sanat içindir görüşündeyim.

0|1
    0|0
  • Sanat;kişinin iç dünyasında biriktirdiklerini yaratıcılığıyla harmanlayıp kendince bir komposizyon halinde dışa vurmasıdır demek istiyorum.

0|1
    0|0
  • benim babam ressam olduğu için sanat konusunda hassasımdır, Türkiyede şuan sanatı o kadar küçümsüyorlar ki bazıları resim kursuna gitti diye kendini ressam zannediyor, saçma sapan pop müzikler yapılıyor, seviyesiz komedi filmleri yapılıyor. Atatürk bakanlarına, siz herşeyi olabilirsiniz ama sanatçı olamazsınız demişti

0|1
    0|0
  • sanat sanat içindir.

0|1
    0|0
  • "Müzik doğruca ruha seslenir, ruh da kendisini ancak müzik yardımıyla en iyi şekilde anlatabilir"en sevdiğim söz

0|1
    0|0
  • Sanat, boş vakitleri değerlendirmek için yapılan şeyleri kapsayan ve yaratıcılık gerektiren ... sonunu getiremedim :)

0|1
    0|0
  • müzik gerçekliktir ..

0|1
    0|0
  • Şiir gönül denizinde bir tufandır

0|1
    0|0
  • Sanat bir tür eğlence alanı benim sanatım aşk ile ilgili şiirler ve makaleler yazmak :)

0|1
    0|0
  • soyunabilirim : )

0|0
    0|0
  • maddi çıkarlar gözetlenmeksizin yalnızca sevilerek mutluluk alınarak yapılan ve yetenek gerektiren bişeydir. fotoğraf çekmek sanat değildir mesela ama resim yapmak sanattır. veya oyunculuk sanattır yetenek ister ama mankenlik değildir o beden ister kafa olmasa da olur..

0|1
    0|0
Yükleniyor...