Sanatla ilgilenen kitap okumayi seven birisi var mi?

Meraba arkadaslar. Ben sanati ögrenmek istiyorum. Kitaplar hakkinda yorumlar yapmak istiyorum birileriyle. Bunlar hakkinda sohbet etmek istiyorum. Bana biseyleri ögretebilcek birileri lazim cevremdede yok maalesef. burada öyle biri var mı?

Güncellemeler:
sanatla ilgilenmiyorum ama ilgilenenlere nerakim var. Seramik sanatini ögrenmek istiyorum. Bunlar hakkinda bilgi veren birileri demistim. Kitap okumak ayri.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bir birilim olmadan bir sohbet olmaz temelini kitaptan ogren

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yorum ve sohbetten önce bireysel olarak kendini geliştir. Chuck palahniuk, edgar allan poe falan okuyarak başla, oldukça teşvik edici.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim okumaya caliscam

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende kitap olarak seni etkileyebilecek bir kaç yazar söyleyebilirim. Turgenyev ve Charles Baudelaire okursan son derece katkı sağlayacağına eminim.

0|0
    0|0
  • Kitap eleştirmeni mi olmak istiyorsun sanatla ilgilenmek mi sanat mi yapmak istiyorsun yazdıklarında bu 3 ü karışmış ;)

0|0
    0|0
  • Sanatı önce Hisset... çünkü hiçbir bilgi bir öğreti değildir.

0|0
    0|0
  • Bir suru biri cikar burdan ;)

0|0
    0|0
  • ne tür kitaplar okuyosun? ilgilendiğin sanat dalı hangisi?

0|0
    0|0
  • kitap okumak sanatmıymış :) ben baya baya sanatkarım o zaman

0|0
    0|0
  • ilgileniyorum ben..

0|0
    0|0
  • Ne tur kitaplar?

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bişey aga ya

0|0
    0|0
  • Bne muzikle ilgileniom her gece

0|0
    0|0
  • ne öğrenmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • ben varım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Edebiyat hakkında mi herhangi bir sanat dalı hakkında mi geliştirmek istiyorsun kendini? Kitapları okuyup onlar hakkında elestiri yazmak veya üzerine tartışmak istiyorsan bu edebi bilgiye girer sanata değil. (Sanatsal kitaplar okusan dahi)

0|0
    0|0
  • Kiataplarla ilgili yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • gel beraber kitaplar hakkında konuşup yorum yapalım bana uyar valla helde okuduğumuz kitaplar kesişiyosa süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...