Bir kitabı okumaya başlayınca ne kadar sürede bitirirsiniz?

Arkadaşlar hiç okumaya başlayıpta okumak istiyorsunuz ama bir türlü okuyamayıp aylarca bitiremediğininz kitap oldu mu?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir gecede okuyup bitirdiğim kitaplar vardı.Eğer beğendiysem birkaç saate bitirebilirim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• evet şu an yaşıyorum elif şafak ın kitabı şehrin aynaları yarısına geldim gitmiyor ama sonunuda merak ediyorum doğrusu.

0|1
    0|0
  • Kitap sürükleyici ve vaktim de varsa çok kalın olsa bile min 3 günde bitiririm.

Şu an okuduğum kitabı ekimde almıştım. :D Ama vakit yok.

0|0
    0|0
  • en fazla 1 hafta

0|0
    0|0
  • Eylül'ü bir türlü bitiremedim çok sıktı.

0|0
    0|0
  • normalde bi hafta sürmez. olasılıksızı aylarca okuyamadım .anlamadım başa döndüm yine okuyamadım kaldırdım artık ..burdaki okuyanların çoğu tavsiye etmişti ama ben bitiremedim

0|0
    0|0
  • Evet oldu hemde çok...Ben bir kitabı kolay kolay okuyamıyorum.

0|0
    0|0
  • sinemayı izlemeyi daha tercih ediyorum açıkcası görsel doyum bana daha içaçıcı geliyor

0|0
    0|0
    • ben kitap okurken film izlemiş gibi oluyorum oyuncuları sahneyi bütün görsel şeyleri beynim yaratıyor çokta güzel oluyor

• Ne kadar içinde olduğuma bağlı.

0|0
    0|0
  • aynı anda 5-6 tane okuyunca süresi uzuyor. içeriğe göre değişir

0|0
    0|0
  • kataba göre değşiyo ya

0|0
    0|0
  • 2-3 günde biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nedense kitap okumak gibi bir eylem bana çok garip geliyor yani benim 2 sayfada anlatacağım şeyi yazarlar 20 sayfada anlatıyor 300 sayfalık bir kitapta en baştan 20 sayfa ortadan 20 sayfa sondan 20 sayfa okuyunca kitabın hepsini okumuş gibi hissediyorum kendimi:)

0|0
    0|0
  • sadece yatarken okumaya çalışırsam baya uzun zaman alır bitirmesi. çünkü kitap okumak uykumu getiriyor, en fazla 20 sayfa okuyabiliyorum. gün içinde okursam, daha çabuk biter. mesela şu an melekler ve şeytanlar'ı okuyorum. 2 günde yarısına geldim (290. sayfa)

0|0
    0|0
  • Sayfa sayısına göre değişir... Cin Ali'yi 1 dakikada okurum mesela :)

0|0
    0|0
  • Kitabın uzunluğuna ve içeriğine bağlı. Sindire sindire okuyorum. Okumak için değil

0|0
    0|0
  • sürükleyiciyse..2 günde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...