San Kabilesi (Vahşi Hayvanları Evcilleştiren Tek Kabile)'ni Duygunuz mu?

San Kabilesi (Vahşi Hayvanları Evcilleştiren Tek Kabile)'ni Duygunuz mu?

Namibya'da yaşayan Naankuse bölgesindeki san kabilesinin yerlileri vahşi hayvanları eğitmeyi başarmış. Yavruyken buldukları bir çitayı evcil bir kediye çeviren kabile, ava bu çitayla gidiyor. Ellerinde zehirli oklar ve yanlarında çitalarıyla çıktıkları avlardan daima elleri dolu geliyor. Okladıkları yabani hayvanları çitalar yakalıyor. Doğaya büyük bir saygı duyan San insanları, karınlarını doyuracak kadar av yapıyor. Bir hayvanı avladıklarında kesinlikle başka bir av yapmıyor.

Not: San kabilesinin Aslan, Sırtlan Gergedan Gibi Hayvanları Evcilleştirin Avlarında Kullandıkları Bilinmektedir.

Esen Kalın.

SerKan1923

Güncellemeler:
@Siplükoriye @pink_hole @E_İnsaN @Glyfener @Nurbanunuzzz @Haticenuuuur @buketburcu @LyannaStark @Mtkmrve @Tavuk_götü @taalia @DamdaDeliVar @irmolika @s5xI4 @Hpolat0121 @voluptuous @ÇizgiliKedi @gıcıkbella
@meliksahgmailcom @benaslındayoğumm @mehcab @Beatriceee @çikolatacı_- @Atarlıçikileta @İsra_ @GülKızz @TerazininHúznù @Asenaakonçuy @Mesen @KaymakliKünefe @DarkQueenn4 @sare-demir

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar medeniyetsiz yaa onlar vahşi yaaaa..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uuuuv 😀 ama bak yavruyken bulmuşlar çıtayı bulup bakmasalar ölecek hayvan. İyi akıl ama hem bunlar o hayvanın onları ailesi gibi görmesini sağlamıştır. Yavaş loris inki gibi dişlerini çekmediler büyük ihtimalle.

0|1
    0|0
  • Güzelmiş

0|1
    0|0
  • Güzel paylaşım gerçekten..
    Duymadığım bilgileri senden öğrendim ^^

0|1
    0|0
  • Beni etkileyen nokta " karinlarini doyuracak kadar" avlanmalari oldu.

0|1
    1|0
    • - Verme :D Çatla..

• 5 Kişi Var Beşinden Biri...

• Azmış :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel bir şey ama

0|1
    0|0
  • Bu kabileyle takılmak lazım, bu büyük kedilerden beslemek istiyorum :)

0|1
    0|0
  • Çok iyimiş, ben daha evcilleştirme olmuyor sanıyordum

0|1
    0|0
  • enteresaan

0|1
    0|0
  • Güzel bir konuydu belgesl niteliginde, Ayrıca güzel bir dostluk iliskisi olmus )

0|1
    0|0
  • kabilenin kendisi bizzat vahşi iken ne kadar evcilleştirmişlerdir ki bu hayvanları

0|1
    0|0
  • Medeni denilen insanların israfı, vahşi insanların tasarruf bilinci. İlginç

0|0
    0|0
  • Hulk bunlar reis ya :) guzel

0|1
    0|0
    • İyisindir insallh :) ne var ne yok kasli kiz buldunmu kendine gre

• Ayne ya ne olacak bunlar boyle bizmi ogretelim afga aga

• Pislikler...

Yükleniyor...