Fotoğrafçılık ve fotoğraf makinalari hakkında?

profesyonel fotoğraf makinası almam gerekiyor ders için zaten ilgimde vardı :) sizin önerebileceğiniz bir model ya da marka var mı?

Güncellemeler:
Peki sizce Canon mu yoksa Nikon mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Body kadar lensler de önemli şimdi an la dığım basit kullanıcısın ödev vs iyi sonuç istiyorsun Olympos canavar gibi makşnaası var ama gelen geçen Nikon diyecek sana manuel işleri seversen Nikon öğrenene kadar perdeyi yeme ihtimalin var kullan at olmasın al nı Olympos bunla amatörlüğünü at sonra Nikon yapıştır he olymposun da ortak lens kullanan cihazını bul lens zorluğu çekmemek için

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canon 600d hem kullanımı basit hem yeni başlayanlara genel olarak tavsiye edilen makinedir. Lens değiştirmene de gerek kalmaz ilk etapta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Lg iyidir

0|0
    0|0
  • varya hep bir ilgim olmuştur fotograf çekmeye severim ama aleti taşımak zor geliyor be :D ama çeken adamları tebrik ederim bu yüzden seni de tebrik ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Nikon d90 ya da d3100 Canon eos 500d

0|0
    0|0
  • Canonun yerini tutmaz ama fujifilm iyi bir makine kuzene üç yol önce 1200 tlye aldık profesyonel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de fotografcilik kursuna gittim. Bizim hocamiz da epey unlu biriydi. Onda canon vardi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...