Bulgarlar - Bulgar göçmenleri hakkında düşünceleriniz ne?

Soruda belirttigim gibi Bize Çok ters ve uzak bi ülke olmasına ragmen müzik kültürleri insanları kültürü ve ülke benim çok ilgiimi çekiyo Cok sıcak ve samimi geliyo sanki onlardan biriymişim gibi 2 kez gittim :) yaşamak istedigim yerlerden biri açıkcası Sizin Bulgaristan hakkındaki düsünceleriniz nedir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Bulgaristan Göçmeni Olarak Konuşuyorum... Kültürümüz Farklı Değil Çünkü Türk'üz ve Türk Kültürüyle Büyüdük Bizde... Türkiye'de Büyüyenlerden Tek Farkımız, Bazılarımızın (Bir Çoğumuzun Bile Değil) Çift Pasaportu Olması... Müzik ve Oyun Havaları Konusunda Küçük Farklılıklar Olsa da, Bu Türkiye İçindeki Yöresel Farklılıklarda da Görülmektedir. Karadeniz Müziği ile Akdeniz Müziği Bir Biriyle Aynı Değildir Mesela...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bize çok uzak derken?

0|1
    0|0
    • kültür açısıınndann ve 1.159 km Pekte Yakın sayılmaz dimi ? :)

• arkadaşın yorumu açıklayıcı olms

• nerden ölçtün hocam öyle :)istanbuldan bile 550 km.kültür açısından da bize pek uzak sayılmazlar.Osmanlıdayken yıllarca beraber yaşadık kız alıp verildi

• Göçmenlerini bilmem, viskileriyle ilgileniyorum :A ara ara '' koçlanıyoruz '' :)

0|0
    0|0
  • Bulgarlar iyidir.

485 yıl osmanlı egemenliği altında kalınca azda olsa kültürümüzü ve Türklüğümüzü yaymışız.

0|0
    0|0
  • Bulgar Türktür. Hristiyanlaşmış Türklerdir. Bulgar göçmenleri ise Müslüman Kalmış Türklerdir. Bulgaristan, ilerde yine bize bağlı bir eyalet olacak.

0|0
    0|1
  • Benim tanıdığım bulgar göçmeni bir aile var çok severim kendilerini.

0|0
    0|0
  • Sevmem.

Hep kendilerini düşünüyorlar, kendi çıkarı yoksa bi' işe girmez. Ufak hesaplar peşinde koşan tipler. Devamlı birbirlerini kıskanıyorlar. Sokaktan geçerken birisi evini mi boyamış, adam o gece uyumaz kendi evini boyar. Birisi yeni araba mı almış, gider bi' üst modelini alır. Böyle acayip olayları var.

1 kap yemek yerler, hanlar hamamlar dizerler.

Kızları falan güzel oluyor şimdi Allah için ama hayat tarzları bana uymuyor pek. Senin için hiç bir şey yapmaz adam, anca kendi yararı olursa...

Bi Bulgarlar bi' Azeriler. Sıkıntılı millet.

0|0
    0|0
  • kızları güzel .. bulgar göçmenleri de güzel oluyor .. şivelerini de severim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • ulen yine geldi bi sarışın göçmen, esmerük deyü tuş olduk

diye bi şeyler geçiyo içimden

1|1
    0|0
  • bulgar göçmeni bir sevgilim vardı aldatmıştı beni ama hepsi öyle değildir herhalde

0|0
    0|0
    • bulgarlar kötü hatıra bırakmış sende :) ama o bi kişilik mevzusu tüm ülke öyle olacak degildir sanrm

• evet bende öyle sanıyorum

• bulgarlar candıır cannn :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...