En çok sevdiğiniz şair ve şiiri?

Ben şiir delisiyim ve edebi şiir tutkunuyum en sevdiğim Şair büyük üstad Necip Fazıl Kısakürek en sevdiğim şiir de Zehir şiiri. Sizler peki en çok hangi şairi ve onun hangi şiirini seviyorsunuz😃😃

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Sezai Karakoc - Sürgün Ülkeden Başkentler Baskentine
    http://m.antoloji.com/sezai-karakoc/

1|0
    0|0
  • Orhan Veli -Anlatamıyorum...

1|0
    0|0
  • Nazım Hikmet Ran

1|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Geri Gelen Mektup.

1|0
    0|0
  • Ataol Behramoğlu - Öğrendim ki şiiri :)

1|0
    0|0
  • Nazım Hikmet - Bence Şimdi Sen De Herkes Gibisin

1|0
    0|0
  • William Shakespeare
    Romeo ve Juliet Replikleri

1|0
    0|0
  • atilla ilhan
    orhan veli
    bütün şiirlerini severim

1|0
    0|0
  • Namık Kemal hürriyet kasidesi

1|0
    0|0
  • Sezai Karakoç efsanesir

1|0
    0|0
  • Aynen Necip Fazıl Kısakürek :)

1|0
    0|0
  • Necip Fazıl Kısakürek çok bulaştı siyasete. Kalemi kirli bir şair

0|1
    1|0
    • O siyasete bulaşmadı o dinini savundu. İyiokuyun hayatını. Biz insanlar dinimiz için yaşarız. Eğer birisi dinimizi ayaklar altına alacaksa Türkçe ezan okutacaksa biz de sonuna kadar karşısında dururuz bu siyaset değildir. Kirli olan Üstadın kalemi değil o kalemin davasını anlamayan kalplerdir...

• saçmalığı kes bir kaç sene önce başbakana attığı mektuplar ortaya çıktı. Hükümeti övmek için sıvamak için para istedi dönemin başbakanından. Adi heriin teki parayla kalemini satmış biri bunun 1 kelime 1 har yazısı okunmayacak kadar aşağılık biridir

• Siz kültür seviyenizi bir bayanla konuşmanızla belli ettiniz. Sizinle muhatap olmaya gerek duymuyorum. Her duyduğunuza inanmayın medyada dönen şeyleri biliyoruz. Biz Necip Fazılı tanıyoruz sizin tanıtmanıx bir mana vermeyecektir. Muhalefet olmak için muhalefet olmayın. HAK İÇİN HAKKI KONUŞUN YOKSA HAKKA VERECEK HESABINIZ SİZİ ZORLAR...

• Can bonomo
    Delirmek belirmekdir

0|0
    0|0
  • Cemal Süreya - Aşk şiiri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...