Bugün Bruce Lee'nin ölüm yıldönümü, sizce nasıl öldü?

20 temmuz 1973 tarihinde henüz 33 yaşındayken hala sebebi bilinmeyen bir şekilde efsane Bruce Lee öldü.. Otopsi raporunda bile ''ölüm sebebi bilinmiyor'' yazıyor. Muhteşem bir kariyer, muhteşem bir adam ve trajedik bir son...Ölümü hakkında siz neler biliyosunuz veya düşünüyosunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• tekvandoya başlama sebebim o adam süper bir adamdı cidden onun resmine bakıp bende öyle olacak diye hırs yapardım ama olamadık tabi :D Bence bunu öldürdüler zehirlediler başka türlü öldürmek imkansızdı. Çocuğuda film setinde vurularak öldürüldü yazık.

0|2
    0|0
    • Evet katılıyorum. Oğlu Brandon Lee ise yine babası gibi gizemli bir şekilde henüz 28 yaşındayken öl (dürül) müştür...

Kızlar Ne Diyor 2

• Açıkçası ben o kadar hayranı olmadığım için pek ilgilenmiyorum, o yüzden bir fikir de yürütemiyorum. Belki biyografisini ve hakkında çıkan haberleri sık sık takip eden bir hayranı aklı selim bir yorum yapabilir.

0|1
    0|0
  • Ailesindeki erkekler hep otuzlu yaşlarda ölmüş. O soyun lanetli olduğuna dair söylentiler olduğunu okumuştum.

0|0
    0|0
    • Ailesindeki erkeklerin genç yaşlarda öldüğü doğru değil. Kardeşi Robert Lee ve ablası Phobe Lee hala hayattadır..

Erkekler Ne Diyor 3

• efsaneyi saygıyla anıyorum

0|2
    0|0
  • Bruce lee yi cok severim o kesin olduruldu
    Illuminati orgutu oldurmuste olabilir

0|0
    0|0
    • Hic boyle bir insan erken ölur mu ne güçsüz insanlar bile yasiyor

• hala bılınmıyor bence

0|1
    0|0