Ah şu Ankara'nın sıkıcılığı nedir?

Ankara'da yapacak bir şey yok mu arkadaşlar? Para harcamadan? Gençlik Park'ı vs. Demeyin apaçi ve tinerci dolu çok tedirgin oluyorum. Avmden de bıktım. Paran olmazsa orda da bir şey yapamıyor insan. Çok sıkıcı bir şehir. Siz neler biliyorsunuz neler yapılabilir Ankara'da?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlik Parkı, Kızılay vs. buralar gidilmesi gereken en son yerler. Çayyolu, Ümitköy, Filistin'e falan gitmen lazım Ankara'da. Oralarda da fazla bir şey yok gerçi ama idare et artık. Bir arkadaş çevresi ile beraber olmazsan zaten o şehirde delirebilirsin. Gerçekten hiç bir şey yok.

0|0
    0|0
    • kız para harcamadan demiş sen ise para tuzağı yerler öneriyorsun. atıyorum et döner kızılayda ekmek arası ayranla 10 liradır filistin caddesinde içecek hariç porsiyonu 30 liradır. kısaca para tuzağı yerlerde eğlenilmez ki

• gazi üniversitesinde okuyorum ve okulun zerre adam gibi bir etkinliği yok. defalarca odtüye ve diğer üniversitelere gittiğimi biliyorum. Ankara gerçekten para tuzağı. gezilecek tozulacak yerlerini taş çatlasın 1 ayda hatim edersiniz avm ler deseniz 64 avm var hepsi birbirinin aynısı kafeler sıkıcı sinemalar iyi film yoksa tercih edilmez, teksen yalnızsan kafelerde sıkıcı olur.

Ankara bir tek sevgili varken güzel olur çünkü süprizler jestler yapan özel etkinlikleri takip eden bir sevgili hayatı zevkli kılabilir ama ne arkadaş nede yalnız Ankara çekilmez.

ben okula giderken yol parası harici sadece yemeklere harcadım parayı biriktirsem şimdi altıma sıfır araba çekmiştim. okulların yemekleri tatsız tutsuz ve sıkıcıdır dışarda yemek yesen iyi hesap gelir kısaca Ankara zor bir şehir.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kuğulu parka git çekirdek al kitap al yanına bol bol sessizliği dinle. Öyle çok para gerekli değil. Tabi zevk mevzusu gerisi. 😕

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşlarla nezih yerler idealdir.
    yüzme kursu/havuz ya da herhangi aktivite yapabileceğimiz herşey olabilir.
    elit kesimlere yönelmek gerekiyor.
    apaçi tinerci her şehirde var. seçeceğimiz yer kafaya göre uygun sakin olmalı.
    bazı şeylerde masrafsızca yapılabilir :)
    herşey para değil ki

0|0
    0|0
  • Burada 29derece :/

0|0
    0|0
  • Araba ve arkadaslarin varsa kizilcahamam, mogan golu gibi yerlere gidilebilir. Senin dediklerinin de disinda oyle aham saham bir seyi yok.

0|0
    0|0
  • Evet, Ankara çok feci sıkıcı bir şehir ne yazık ki. :/ Ben de evle iş arasında yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Ankara cidden başbelası bu sıcaklarda. okul zamanı sıcaktan kaçmak için bilardoya giderdik ya da evde arkadaşlarla zaman geçirmece. başka bir seçenek yok ankarada

0|0
    0|0
  • arkadaşın yoksa baya sıkıcı evet valla benim günler iyi geçiyo bizim tayfa sayesinde

0|0
    0|0
  • Araba var mı?

0|0
    0|0
  • yahu Ankara da tavsiye edilecek yerleri zaten saymışsın... evet haklısın bunların dışında fazla birşey yok... ben de seninle aynı durumdayım şahsen..

0|0
    0|0
  • Fakirligin gözü kör olsun 😓

1|0
    0|0
  • sorma ben 3 günde bunalmıştım :)

0|0
    0|0
  • Bende uni icin ankaraya gidicem 5 6 yil orali olucam sıkıcı mi ya harbideen

0|0
    0|0
  • adapazarı çok güzel :)

0|1
    0|0
  • Yilmaz erdogan dan anlarayi dinle haci

0|0
    0|0
  • Bizim eve gel bakarım sana ve ailene

0|0
    0|0
  • Kanka Ankara da pek bir şey yok ama göksu parkına gidip su bisikletine binebilirsin

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir şehir Ankara . Esenboğa'ya git, ferahlatır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşlarla havuza git en iyisi

0|0
    0|0
  • Eymire git bisiklet surmek cok zevklidir orda

0|1
    0|0
  • Kızılcahamam, Beypazarı, Eymir, Mogan, Kurtbogazi Baraji, Gökcek Parkı, Harikalar Diyari çok matrak olmasalarda iyiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...