Metal gruplarından efsane panterayı dinleyen var mı?

Benim en sevdiğim metal grubu. Sizin en sevdiğiniz metal grubu hangisi? Pantarayı sever misiniz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Pantera sevilmez mi ya birde iced earth, dream theater vs vs

0|0
    0|0
    • Hele cemetery gates diye bir şarkıları var ki... çok acayip. Ama en sevdiğim This Love.

• Adamlar isi biliyor gercekten..

• Hımmm.. 5 minutes alone'da da diğer şarkılarda da sonlara doğru riffler coşuyoo. bir Regular People'da direk riff'i patlatmışlar. Diğerlerinde genelde en güzel riff'i şarkının ortalarında meydana çıkarmışlar..

En İyi Erkek Görüşü

• ben
    ...

0|0
    0|0
    • en iyi merak grubu

tabiki

maiden

• Evet sert ama o türü sevedim bir türlü. İşin içinde Steve harris gibi dimebeg darrel gibi gitar ustalarının olması gerek. Pantera This Love, Iron Maiden Fear of the Dark gibi sonradan coşan müthiş riflerin olduğu şarkılar olmalı

• nightwish inle

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise yillarimi hatırlıyorum pantera , children of bodom diyince

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Metal dinliycen panterayı bilmiycen :) En sevdiğin metal grubu bir olamaz. pop gibi bişey değil ki bu melet birbirinden çok uzak türleri var. Başlı başına kendi içinde zaten toplam muzık turlerinden fazla turu var. Mesela lacrimas profundere, eluivetie, pantera, fear factory, iced earth, maximum the hormone, nightwish, cradle of filth, bon jovi, kiss, children of bodom, lake of tears hepsinin yaptığı tur tarz farklı hangi birini sayım :))

0|0
    0|0
  • Bir Dime daha gelmez dunyaya. Severiz tabi.

0|0
    0|0
  • Metal sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...