Yabancılardaki aşk nasıldır?

bilirsiniz turkler sevdimi oyle bir severki arabesk derin sevgi olur. Duygular agir basar,mesela arabesk dinlerler akillarindan cikaramazlar, melankolige baglarlar birakamazlar.

Sanki yabancilar daha soguk hemen birakabilir gibi derin baglanma olmaz gibi yanlismiyim?

yabancilarda turklerin gibi ask duygulari derin degilmidir birde hemen unuturlarmi?

Güncellemeler:
tutkulu ask yasarlarmi yabancilar? avrupali erkekler mesela?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Niye onlar insan değil mi ? Arabeskleri yok diye sevemez uzun havaları yok diye üzülemezler mi ? :D

0|0
    0|0
    • :D haklisin ama nebileyim ya turkler sanki daha bi baglaniyor ama yabancilar cabuk sikilip birakabiliyor yada okadar baglanmiyor bu olmazsa o olur der gibi gliyor...sencede oyle degilmi bunu nasil aciklayabiliriz?

• İşteeeee buuuuuuuuu :D

• love yah :D

Erkekler Ne Diyor 6

• ''Yabancılar'' insan değil.onlarda duygu falan yok..

1|1
    1|0
    • türk gibi sevmekte nedemek :) türkler parayı bulduklarında yaptıkları ilk iş karılarını boşamakmış...Bende ''Yabancıyım''

• nerelisin :) ? (bir an bi sempati duydum san akarsi :)) )

ona bakarsan dogru diosun Turkler birde eslerini hor gorme biz macoyuz evin erkegiz gibilerinden kendilerini bi adim onde goruo oda var ama ask o sevme baglanma duygusunu diorum ben merak ediyorum yabanci erkekler oyle sehvetle tutkiyla asik olabilirmi?

• Türkler ADAM gibi seviyor.Yabancılar ise.. boşver tamamlamayım

0|0
    0|0
  • burda erkekler asık olmaz genelde orda da tam tersı durum var kızlar pek umursamıolar erkeklerı

0|0
    0|0
  • onlar da bizim gibi seviyor

0|0
    0|0
  • Bende hep merak etmişimdir :)

0|0
    0|0
  • onlarda insan aşkın dili evrensel

0|0
    0|0
    • aski yasamalari farkli degil mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• sn hiç titanik izlmedn mi gardaş?

0|0
    0|0
    • :D hatirlattin simdi doru diosunn

• :D ay senin konusmani yerim kiz :D

ama hepsi film bu film diyenler cok? buna nediosun

• muck:* ya film tabi de gerçeğini nerden bulalım :D

• ne kadar tanıyorsunuz ki onları böyle atıp tutuyoorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...