Anne baba veya büyükanne/dedelerinize gelin ingilizce öğretin :D bakalım nelerle karşılaşıcaz?

evet bir kelime bulun kısa da olmasın çokta uzun olmasın ki sende karıştırma. söyletin bakalım nasıl konuşuyolar bana da malzeme çıksın :D mesela annem lipton yellow label ı liptön yelevol diye, babamda lipton yelöwlöw diye söylüyo :D

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• çok iyisin ya :) çok iyi fikir

0|0
    0|0
  • Anne baba amerikada yaşadı 10 yıl ben de orda doğdum ananem de az buz bilio sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annemin anneannesi var kadın 93 yaşında Atatürk'ü görmüş çok kıymetli bir insan ama cadaloz ya :D ayakları tutmuyo her işi kızlarına yaptırıyo bide kulağı duymuyor benim adım ilayda. Bana sürekli Dilara diyo ya :D :D

0|0
    0|0
  • babam ingilizceyi anadili gibi konuşuyo ona işlemez lipton mipton

0|0
    0|0
  • Annem yatkın ama babam pek yatkın değil ingilizceye. :) nineler dedeler kalmadı malesef. Öğretemem. :/

0|0
    0|0
  • arkadaşın babaannesi betül ismini beton olarak telaffuz ediyorsa onlara bir zahmet önce türkçe isimleri öğretmekle başlayalım işe ;) çok tatlı oluyorlar yaa seviyorm yaşlı insanları :)

0|0
    0|0
    • bende çok seviyom yaa. bide bunları kursa götürcen döktürecekler akşama kadar :)

Yükleniyor...