Bugüne kadar hangi filmin hangi sahnesi sizin için unutulmazdı?

İlla birini seçmem gerekirse Titanic'in o meşhur gemi güvertesindeki uçma sahnesi yaniien unutulmaz filmin en unutulmaz sahnesi bana göre!

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fight Clubcilar el kaldirsin. Dinleyin Sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz! Sahip oldukların sonunda sana sahip oluyor. İnsan sevdiğini öldürür diye bir söz vardır ya. Aslında bakın, insanı öldüren hep sevdiğidir. Herşeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeç. Bırak ne olacaksa olsun. Bırak olsun

0|0
    0|0
    • Güzelmişş benim en sevdiğim yer brad pittin dayak yedikten sonra o adamın üzerine atladığı yer

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Batman filminde jokerin hastanede ki ikiyuzluyle yapmış olduğu konuşma, soylediği cümleler hep beni benden almıştır. Adam resmen felsefemi dile getirdi. Ben plan yapmam, o kadar zeki değilim sadece yapılan planları alır ve kaosa çeviririm. Bende art niyetli dusunmem, biraz fazla safım galiba... ama hakkımda art niyetli eylemlere kalkışıldığında içimde ki canavar uyanıyor hep. En karmaşık psikolojik savaşları ben başlatıyorum :)

0|0
    0|0
    • Jokerin her sahnesi efsanedir bu da öyleydi favori karakterim bile olabilir joker benim

• Bu bana jack ve rose ikilisini hatırlattı 😄

• Ama bu tam tersi orada ki ile aynı değil sanki. Biri sevdiceği için olurken, diğeri sevdiceği için tüm dünyayı red etti. mumyanın o bakışları sanki bu dünya benim için bitmiştir der gibi...

• Esaretin bedelindeki yağmurun altindaki hakedilen özgürlük sahnesi... Cesur yürekteki şok edici son sahne...

0|0
    0|0
  • Click son sahneleri adam sendler hastahaneden kaşarak çıkar eski esşine yetişmeye çalışırken yere yığılır kadın gelir son konuşmalarını yaparlar
    -beni sabah yine sevicekmisin
    +sonsuza kadar

Komedi filmiydi sözde ama mükemmel bir romantik komediydi

0|0
    0|0
    • Ben de orda babası oğluna sihirbazlık numarasını öğretiyim demişti o da zaten hep biliyodum demişti bağırmıştı kendi de pişman olmuştu sonra o ağlarken orda ben de ağlamıştım

• Evet yaa tüm sahneleri bence harikaydı komediyle nasıl böyle güzel dersler vermişler hayret dmi

• https://www.youtube.com/watch?v=uBEzJl2G5MU

Bu sahneyi çok seviyorum..

1|0
    0|0
    • V for Vendettacılardan mısın? 😄

• Yeşil yolu ben de severim ama unutamadığım sahne idam sahnesi çok etkilenmiştim

• Evet harikaydı..

• Milyarlarca film izlediğim için hepsi birbirine karıştı şu anda.

0|0
    1|1
    • Milyarlarca izleyemezsin

• 1000000000x120dk=120000000000dk/60=2000000000saat/24=83000000gün/30=2000000ay\12=230000yıl mat biraz zayıfta küsüratları hesaplayamadım tek ders sınavına hazırlanıyorum kusura bakmayın ;)

• İmkansızz egonu başka yerde tatmin et lütfen

• Ben Efsaneyim'de Will Smith'in köpeğini öldürdüğü sahne. Uzun uzun ağlamıştım. :'(

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli'ndeki satranc sahnesini seviyorum. Iki farkli hucrede masayi ortaya koyularak oynanilan sahne. :)

0|0
    0|0
    • Filmi çok severim ama o sahneyi hatırlayamadım en efsane sahnesi bence adamın müziği açıp kendini odaya kilitlediği sahneydi çok güzeldii

• Tekrar izlersen anlarsin. :)

Evet o sahnede guzeldi ama biraz klise gibi geldi bana, bira olayi ozgurluk icin yeterliydi muzikle fazlasi oldu. :/

Her seyin fazlasini sevmem. :(

• Ben severim neyse..

• ben efsaneyim robert neville'in el bombasıyla kendini feda ettiği sahne, esaretin bedeli andy'nin hapishaneden kaçtıktan sonra yağmurun altında elini havaya kaldırıp güldüğü sahne benim için en unutulmaz iki sahnedir

0|0
    0|0
  • Lord of the rings tam gondor yıkılacakken rohanın gelmesi aklıma o geldi.

0|0
    0|0
  • iyi kötü ve çirkin son düello sahnesi
    yeşil yol john coffey nin idamı
    hayat güzeldir final sahnesi..

0|0
    0|0
  • william walles in İskoç soylusunu İngiltere safinda yakalayip maskesini cikartinca onun olduğunu görünce yüzündeki ifade

0|0
    0|0
  • Masumiyet haluk bilginer tiradı
    fight club son sahne
    gemide kamille konustugu sahne

0|0
    0|0
  • iyi kötü çirkindeki final sahne. altınlar yerde beklerken adam darağacında asılı altınlara bakıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• whıplash'deki final performans ve saving private ryandaki obama beach sahnesi efsaneydi.

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum filmi başlı başına unutulmaz benim için..

0|0
    0|0
  • my name is khan her sahnesi efsaneydi ibretlik film

0|0
    0|0
  • true blood Godric'in òlüm sahnesi ve teen wolfta ikizlerin. teki òldugu sahne ikisindede aglamistim

0|0
    0|0
  • valla ıssız adamdaki gümm sesiyle beraber son sarılma beni benden alıyo her zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...