Sizi cok utandiran anlar oldu mu?

Franz Kafka'nin donusumundeki gibi hic hamambocegi olmak isteyecek kadar utandiniz mi?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok utandırıcı oluyor. Başıma çok geldi. Baktın anlatıyorsun, ve birden hissediyorsun kims gülmeyecek, beklediğin gülümsemeleri alamayacağını ama yarıda kesmemek için anlatmaya devam ediyorsun ya..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Kafkanin utancini yasamasam da kulaklarima kadar kizardigim oldu.
    Univ. de guzel yazi dersindeyiz, büyük düz yazi, kucuk düz yazi bitmis bitisik egik yazi yaziyoruz.. hicanin yazdigi yazi cesitlerinin her birinden dorder sayfa yazmamiz lazimdi (buyuk yazi defterine tabi) .. neyse yazi yazarken hoca da gelip nasıl yaziyoruz diye bakiyor.. benim yanima geldi 'ya senin yazin niye duzgun olmuyor , dur onceki yazilarina da bakayım' sayfalari cevirdi cevirdi, sayfalar bombos.. hani senin yazilarin diye soruyor, bende tık yok.. 70 küsür yasinda adam biraz da aksi.. ses cikarsam yerin dibine sokacak.. 😄
    Yine de yapti..70 kisilik sinifa dondu' hanımefendiye bakin! Deftere bir sayfa bile yazi yazmamis dersimden gecmeyi dusunuyor!' Ve daha bir suru sey.. O an yer yarilsa da icine girsem dedim ����:(
    Ama sonra dersten gecen 17 kisi arasinda bende vardim 😄

0|0
    0|0
    • Universitede vardi boyle hocalar :) benzerini yasamistim ama ben utanmak yerine 2 saat boyunca hoca ile kavga etmistim :)

• Ergenlik demeye dilim varmadi :) gencligin ilk yillari diyeyim :)

• Ama ergenlik iste :) o kavgalarimi hatirladim da :)

• oldu

0|0
    0|0
  • evet bir ara köpek kovalamıştı beni çığlık atarak kaçıyordum bütün okula rezil olmuştum herkes sesimi duymuş camlara yığılmıştı
    offf kötüydü ya

0|0
    0|0
  • utanç duruma düşmek benim mesleğim oldu. insanlarla iç içi olduğum çoğu anda rezil olmuşluğum vardır :)

0|0
    0|0
  • Başkasının yerine utanmaktan kendimi unuttum :D

0|0
    0|0
  • Güzel bir kitaptı. O kadar Utandım mı? Hiç hatırlamıyorum. Ama en ufak bir olayda bile kızarırım

0|0
    0|0
  • Üçüncü sınıfta okulda altıma yapmıştım :(

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • nerdeyse herşeyden utanırım :(

0|0
    0|0
  • evet ya lisedeyken altıma yapmıstım