Sizce çok şey mi istiyorum? Hemen detaya gelir misin?

Evleneceğim kızın kitap okumasını, şiirleri sevmesini, sinemaya, tiyatroya gitmesini istiyorum. böyle bir kızı bulmak ve böyle bir kızla evlenmeyi istemek sizce çok mu zor? Çıkmaz mı karşıma.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• çok masumane, olası istekler bunlar. bulunmaycak şeyler değil. ama başka şeyleri de bunların yanında istersen zor olabilir. mesela fiziği güzel olsun, yüzü de güzel olsun, hem de akıllı olsun bir de ahlakı da güzel olsun, üstüne üstlük güzel bir işi olsun, merhametli de olsun olmuşken, inançları benimle paralel olsun, siyasi görüşü benimle uyumlu olsun vs. vs. vs... gibi..

Eksik dilek dileme, ama birine baktığında güzelliğini görmesini de bil. Allah hayırlısını versin. Biz eşimle çocuklardan önce her hafta tiyatroya giderdik, çok özledim. çocukları bırakacak kimsemiz yok, dışarıdaki etkinliklerden ziyade evde film izliyor kitabımızı okuyup kahvemizi yudumluyoruz.

0|0
    0|0
    • Güzel dilekleriniz için teşekkür @saskinomayra hayırlısını diliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Zor gibi bende isterim öyle birini kim istemez ki

0|0
    0|0
    • Ben istiyorum ama böyle bir bayanla hiç karşılaşmadım.

• Gelsin ama gelsin öyle bir havada gelsin ki vazgeçmek mümkün olmasın ondan... Beraberce aynı kitabı okuyalım, aynı şiirlere dem vuralım her hafta sinemalara gidelim. gelsin işte

• Ayy bende çok okuyan insanları çok severim

0|0
    0|0
    • Ama bana neden dek düşmüyor böyle insanlar :(

• Sipariş verir gibi Evlenilecek insan mi aranır kardeşim :D Allahtan hayirlisini iste. Belki tüm bu özelliklere sahip olacak o kiz ama çok kibirli, sinirli ya da ne biliyim anlayışsız biri çıkacak. Önce Allahtan hayirlisini dilemek lazım.

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun Ela. tabi hayırlı istiyorum her zaman. ama böyle özellikleri de olsa kötü mü olur yani

Erkekler Ne Diyor 1

• cok sey ıstıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...