Türkiyenin en iyi 3 dizisi gelmiş geçmiş... Dünyanın en iyi 3 dizisi gelmiş geçmiş?

Türkiye Çalıkuşu (bu yeni yetme olanı demiyorum 1986) , kurtlar vadisi ( pusu değil ama), diriliş
yabancı Lost, presion break, game of Thrones ( çok yabancı var ama en iyileri bu diyelim şimdilik) tabi Sherlock Holmes ve Dr house un yerleri ayrı

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• behzat ç, ikinci bahar, avrupa yakası
    the mentalist, forbrydelsen, desperate housewives

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ezel , kardeş payı bşka da yok yabanzı dızılerdn hıc haz etmem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Avrupa yakası, yalan dünya, ulan İstanbul
    Dr house, the walking dead, Hannibal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nerde öyle diziler hepsi tırı vırı şimdi babacım kafan ayıkken izlemiceksin diziyi güzelken izliceksin tadı orda

0|0
    0|0
  • Kılıç günü vardı bilmem hatırlayan varmıdır, gönlümün tek dizisiydi..

0|0
    0|0
    • Ben biliyorum galiba kılıç ali falan vardı galiba osman sınav dizisi yanlış hatırlamıyorsam

• Osman sınav bile aşk dizileri çekmeye başladıysa ( foxtaki inadına aşk) bitmiş ya dizi mizi hikaye artık..

• Bitti piyasa artık ya

• En iyisini düşünmek gerekte Breaking Bad, True Dedective Better Call Saul GOT gibi dizilere nazaran bir de Touch var , çer çöp dizilerin arasından sıyrılamamış yığıntının altında kalmış kaliteli etkileyici bir yapımdır. Herkese öneririm bambaşka bir dizidir.

0|0
    0|0
    • Diğerlerini izledim ama Touch izlemedim bakayım bir eyvallah

• kurtlar vadisi (2003-2005)
    leyla ile mecnun
    prison break
    spartacus (1. sezon)
    game of thrones
    lost
    the walking dead

0|0
    0|0
  • Leylay ile mecnun efsanedir.

1|0
    0|0
  • Ezel

0|0
    0|0
  • Belki ilk üçe giremez ama Kuzey-Güney de zeka mahsülü güzel sahneleri, şato gibi evlerde yaşayıp tek dertleri aşk olan yeni dizi senaryolarından farklılığı, kaliteli oyunculukları ve dizinin konusuna çok uyan kaliteli müzikleri ile ilk 5'e girer kanaatindeyim. Dizinin tek kötü tarafı son bölümü idi. Güzel sonla bitirmek için diziyi mahvettiler. Halbuki o dizi kötü sonla bitmeliydi. İnsanların en çok aklında kalan, unutulmaz filmler, diziler arasına giren yapıtlar genellikle kötü sonla bitenlerdir. Hemen aklıma gelen bir örnek Selvi Boylum Al Yazmalım'dır. Eğer o filmde Kadir İnanır ile Türkan Şoray kavuşsa idi film bu kadar ses getirmezdi.
    Kuzey-Güney'de de, Kuzey sevdiğine kavuşamamalı idi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...