Game of Thrones'da şimdiye kadar en sevmediğiniz karakter kimdi?

Benim adı Joeffrey Baratheon aslı Joeffrey Lannister olan şahıstı ama Ramsay Bolton şu an en sevmediğim Game of Thrones karakteri listesinde 1. sırada hiç aklıma gelmezdi birinden Joeffrey'den daha çok nefret edeceğim.

• Joeffrey Baratheon
    36% (5)29% (4)32% (9)Oy Ver
  • Ramsay Bolton
    50% (7)36% (5)43% (12)Oy Ver
  • Diğer
    14% (2)35% (5)25% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Ramsay Bolton tabiki ama aslında rolünü süper yapıyor ve dizide olması gereken bir karakter ölmesine daha var bu dizi 6 sezonluk olamaz kendimi boşlukta hissederim harika iş çıkarıyorlar

0|0
    0|1
    • 6 sezonluk mu olacağı söyleniyor?

• Teşekkür ederim 😊

• Rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 9

• Ramsay sahnelerinde en azından eğlendiğim oluyordu ya Joffrey kadar nefretlik biri yok o dizide. Keşke daha çok işkenceyle acı çektirerek öldürselerdi

0|0
    0|0
    • Benim de aklımdan joffrey'nin ölümü ile ilgili benzer düşünceler geçmişti.

• 3.bp.blogspot.com/.../walder-frey.gif

walder frey.. ah ah allahsiz kitapsiz :D
    sonunu en çok görmek istediğim karakterlerden biri ^^

0|0
    0|0
    • Farklı bir yaklaşımda bulundun:) ama haksız da değilsin yani lannisterlar ilevanlaşarak starklara kurduğu tuzak savaş ortamı, robb'un sözünde durmaması gibi nedenlerden dolayı anlaşılabilir de en çok o küçük çocuk ile olan ilişkisinden ve catelyn stark kızın boğazını kesmekle tehdit ettiğinde iğrenç bir gülümseme ile başkasını bulurum demesi gıcık etmişti. olaylardan sonra robb'un kalbine bıçağı indiren bolton ile konuşurken yenisi için sabırsızlanıyorum demesi de insanı çileden çıkartacak cinstendi daha da ses seda kesildi ondan. ben de sonunu çok görmek istiyorum.

• Ned Stark's bastard

0|0
    0|0
    • Jon Snow'fan bahsediyor olmalısında çoğu kişinin favori karakteri senin neden en sevmediğin karakter hem diğer karakterlerin yanında melek gibi kalıyor.

• Ramsay tabikide sorumu bu 😁

0|0
    0|0
  • Joffrey keşke daha kötü bir ölümü olsaydı.

0|0
    0|0
    • Ölümü az kötüydü diyemem ama işkence sırasında ve ne olur yapma diye yalvarırken ölmek yakışırdı ona bu olmadı.

• Ramsay ama şu bir gerçek ki adam rolünü iyi yapıyor ki bu kadar insanın nefretini kazanıyor bu kadar pislik psikopat nefret edilesi bir karakter daha görmedim dizilerde

0|0
    0|0
    • Hahha evet rolünü iyi yapıyor sanırım ama kitabın yazarlarını ya da ekstra birşeyler katmışlarsa dizinin senaristlerini de tebrik etmek lazım ama bunu mantığım söylüyorkalbimden oyuncusu, yazarı, senaristi bu karakterde emeği geçen herkesi öldürmek geçiyor:)

• aynen durduk yere insanın psikolojisini bozup sinirini zıplatıyorlar ztn bunu çok iyi yaptıkları için dünyada bu kadar çok insan izliyor demek ki insanları iyi çözmüşler

• Evet dünya çapında bir dizi/film yaratmak için insan psikolojisini de iyi bilmek getekiyor. böyle tipler izleyiciyi gerse de izlenilirliği arttırıyor çünkü hem daha ne psikopatlıklar yapacak diye merak ediyor insan hem de nefret ettiği için sırf acılar içinde öldüğünü görmek için izliyor insanlar.

• Ramsay :D ölse gitse keşke

0|0
    0|0
    • Kıştepesi savaşında ölecek diye umut etmiştim ama maalesef stannis lady melisandre cadısının aklına uyup savaştan bir gün önce kızını yakıp askerlerinin yarısının kaçmasına sebep olunca sayıca çok düşük kaldılar boltonların ordusunun yanında gerçi stannis'in başına gelenlere de sevindim.

• Ramsay Bolton

0|0
    0|0
  • Ramsay kadar p*ç bir insan görmedim yani geneliklede p*çde.. Bu dahada ekstralı bir p*ç -_-

0|0
    0|0
    • Joffrey'den de nefret ediyorduk ama bazı şeylerini yaşına veriyorduk en azından bir de bildiğim aptaldı. ramsey'nin hem yaşı küçük değil hem de gayet zeki o yüzden yaptıkları daha da göze batıyor. bir de joffrey en azından güldürüyordu bazı sahnelerde.

• Aynen :DD Joffreyde piskopattıda yani Ramsay kadarda değildi. Ramsay zeki aynen ama zeki fikirleri insanlara zarar veriyor -.-

• Psikopatın aptalı makbuldür:D

Erkekler Ne Diyor 5

• Joeffrey'i hiç sevemedim. Sarı velet.

0|0
    0|0
  • Ramsay karakteri aslında şmdiki zamanımızda çok var :D

0|0
    0|0
  • tommen

0|0
    0|0
  • Ramsay p*ci :D