Bana yabancı şarkı önerebilecek var mı arkadaşlar :) ?

Bana yabancı şarkı önerebilecek var mı arkadaşlar , hergün yüze yakın bilmediğim ettiğim şarkı dinliyorum , müzik keşfetmek benim hobim. Bu sitede bunu sormak daha önce aklıma gelmemişti , muhtemelen saçma sapan ajdar atan arkadaşlarda olacaktır ama ciddiyetinize güvenerekten sormaya karar verdim , bana güzel yabancı şarkı önerebilecek olan var mı arkadaşlar , tür önemli dğeil? :)

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Tür önemli değil dedin demi. Disturbed dinle kafalar Cinayet. Mike Posnerın in town ve in my zone diye 2 süper şarkısı var. Asap Rocky everyday var. Chill out istersen Benjamin biolay var. Hafif romantik Tom odell var London grammar var Jake bugg var. Hipster falan yazardım da boşver kopmalık bir sürü trap mix var Youtube'a yaz bulursun.

0|0
    0|0
    • Disturbed severim kendimde elektro çaldığım için rock metal gruplarını pek kaçırma şansım olmuyor :D , ama solist ayrıldı oradan yeni grupları DEVICE bakarsın. Önerilerine baktım beğendim kardeşim çoğu bilmediğim ilk defa duyduğum gruplar kişiler , bunları paylaşarak birbirimize kazandırmamız lazım. 2 chain'den yola çıkarak sevecğini umduğum bir şarkı var bakarsn :
      K'NAAN - Take A Minute

• Hacı xper2 bilmem ne muhabbeti istiyor çok ayıkmıyorum yeni üyeyim biliyor musun bugün takıldım öyle can sıkıntısına :D sen yazamıyormusun

• Bende pek anlamıyorum ondan sen yaz dedim de. Sen üye ol nickini yaz ben takip ederim anlarsın zaten direk üye olur olmaz kimse takip etmez başka :D :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...