Marmaris hakkında?

arkadaşlar ağustosun ilk haftası tatil için marmarise gidiyorum. neler yapılır ortamı nasıldır bilenler destek verebilirmi?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende yarın gidiyorum her yaz giderim 😄 ne istediğine göre değişir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yarın bende marmaris gökovaya gidiyorum. Oldukça güzel yazlık bir yerdir. Ortamında arkadaşların falan varsa çok eğlenirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• denizi felan güzeldir ama halk plajlarında çok çingene olur salçalık yaparlar turistlere asılırlar insan bıkar biraz otelin plajıysa sorun yok. onun yanında gezilecek yerler ve gece hayatı iyidir

0|0
    0|0
    • otelin plajı sıkıntı olmaz sanırm. gece hayatı nasıl tek gidicem mekana girerken problem olurmu?

• otelin kendi bar&diskosunda sorun yaşamazsın doğal olarak ama otel dışında yerine göre değişir

• barlar sokağında? bildiğin yer var mı sıkıntı yaşamayacağım

• Dostum gece barlar sokağı fena orda takılırsin. Gece tekne turları felan asıl bomba o sakın bu tura gitmemezlik yapma.

1|0
    0|0
  • Marmaris birçok yapay güzellik içeriyor. Kaleler , kervansaraylar , plajlar vb. Örnek olarak Cennet Adası Plajı ya da Sedir Adası Plajı güzel bir seçimdir.

0|0
    0|0
    • tekne turuylamı gidiliyor oraya?

• Gitmek için tavsiye alıyorum zaten:) var mı başka önerebileceğin

• Amos Koyu ve Kumlubük Koyu gibi muhteşem manzaralara sahip ve yüzmek için ideal yerler var.

• Barlar sokagina gidilir... Hisarönüne git yat turuna bin, plajlari harika

0|0
    0|0
  • senin istedigin ortamlar nedir onu soyle once

0|0
    0|0
  • Paraşüt varsa yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...