Cosplay Yapmak İstiyorum?

Arkadaşlar ben cosplay yapmak istiyorum Gasai Yuno felan düşündüm fakat peruğunu bir türlü bulamadım. Saçlarım da kısa olduğu için boyatamıyorum. Onun dışında LoL cosplayı öneren arkadaşlarım var. Yüzün Ahri'ye benziyor Ahri cosplayı yap dediler ama biraz masraflı tutar gibime geliyor kuyruk felan, sizin cosplay önerilerinizi alalım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar fotomu atıcam siz de şampiyon önerebilirsiniz mümkünse peruğa gerek kalmasın gözlerim çekik olduğu için de iri gözlü bir karakter seçmezseniz sevinirim ^^

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Ben brad pitin cosplayını yapıcam 😎

0|0
    0|0
    • Ne cosplayıymış be bırak zaten ondan kat be kat yakışıklısın brad pitt yanında halt etmiş 😎

• Teşekkür ederim sen de çooook güzelsin ki 😳🙈🙈

En İyi Kız Görüşü

• Yuno niye peruk bulamadın Facebook ta cos shop var bende Inori nin peruğuyla freedeki bir Kızın var ama İkisinide kafama göre kestim kırpmalarını pek bişey yapamadım yani cos shop tavsiyem acelen yoksa al 😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 5

• Facede grup var Peruk, aksesuar, kostüm ilanı zımbırtısı diye o gruba katılabilirsin bir de anzujaamuyu taniuorsan onun sayfası var cosplay satış diye oralara bak peruk kostüm felan bulursun

0|0
    0|0
  • perukları Aliexpress veya ebay gibi yerlerden almanı önermem. Kalitesiz oluyo baya. Facebookta peruk aksesuar kostüm ilanı zımbırtısı diye bir sayfa var millet ilan falan veiyo bulunuyo genelde istediğin kriterlerde şeyler. Lensler için de uniqsoyu öneririm. Pinkyparadise gibi siteler de var ama uniqso daha global ve güvenilir gibi. (geç yazdım ama neyse dursun burada faydam dokunan olur belki ^:^.)

0|0
    0|0
  • lütfen yuno yapacaksan dikkat et yuno'yu o kadarr kötü yapıyorlar ki artık gördüğümde kaçasım geliyor

0|0
    0|0
  • bu ne demek kardeş

0|0
    0|0
  • Miku hatsune :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...