Müzikle uğraşacak olsanız hangi aleti çalardiniz?

Veya çalanlar varsa tavsiye edebilir mi :) ?
Hem aleti hemde sebebini söylerseniz sevinirim.

0|0
30|54

En İyi Erkek Görüşü

• Yalniztosba ;
    Bu olay biraz kendini bulmayla alakalı. Hayat arkadaşını seçmek gibi , nasıl böyle bir seçimde kimsenin dediğini umursamaz kalbinin sesini dinlersin bundada aynısını yapmalısın. Sana neyin huzur verdiğini düşün , nasıl bir yaşam tarzın var bunu düşün. Kendine uygun olanı kendin bul. Bu soruya verilebilecek en net cevap budur. Örnek verecek olursam , ben gitaristim. Her tür gitarı çalabilmekle birlikte , elektro benim için bir başka , neden dersen , o tınılar , o notalar klasik ya da akustik gitarda beni aynısıyla çekmiyor. Bir şarkı dinlediğini düşün , en çok hangi enstrüman senin ilgini çekiyor seni rahatlatıyor buna göre karar ver. Ancak bu düşüncem sana yardımcı olmadıysa senin soruş şekline göre cevaplamayı deneyeyim :) nedendir bilinmez ben hep keman , piyano , yanflüt ezgilerini kadınlara çok yakıştırırım veya kendilerini çok çekici bulurum , huzur verir , rahatlatır, gevşetir. Elektronun asiliği yoktur onda. Biraz asi ruhun varsa da elektro düşün , jazz blues enstrümanlarını düşün derim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Dostum o kişiden kişiye değişir tabi. Senin neye yatkın olduğun bilinmez. Şimdi ben burada gitar derim. Sen yan flüte yatkınsındır belki. Yanlış yönlendirmek istemem seni. Ama eğer bir insanı bir müzik aletine yönlendirme yeteneğim olsaydı kesinlikle piyano olurdu bu. Başta biraz zorlar 2 el kullanmak. Ama alışıyorsun. Ben piyano diyorum Sesi de bir çok enstrümana göre güzel bence. İkinci alternatifler yan flüt olabilir. Onda ses çıkarmak biraz zor ama çalmak çok kolay. Ama öncelikli tavsiyem piyano olurdu :)

0|0
    0|0
  • Baglama caliyorum. O benim yalnız gecelerimde dertlestigim ve beni en iyi anlayan, en iyi icimi bosaltmami saglayan dostumdur. Duygularimi en iyi şekilde onunla beraberken ifade ediyorum. Zordur ama ogrendikten sonra hayatinin sonuna kadar birakmaz seni. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Gitar ya da keman çalmak isterdim
    bir türlü kısmet olmadı

0|0
    0|0
  • Klarnet...
    Ben gitar çalıyorum , ama bir de klarnet çalan olsa gitarla uyumu mükemmel.
    Ama piyano daha bitirici bkz. medcezir de miranın piyano çaldığı sahnelerde ekrana kilitlendiğim doğrudur.

0|0
    0|0
  • Gitar

0|0
    0|0
  • Elektro gitar/bateri falan

0|0
    0|0
  • Gitar :D

0|0
    0|0
  • Bateri..

0|0
    0|0
  • Ben bağlama, çaldım da zaten. İlgin hangi müzik türüne daha çoksa o türde daha çok kullanılan müzik aletini öğrenmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Piyano çalıyorum diğer tuşlularada yatkınlığım var

0|0
    0|1
  • bir musisyen olarak diyorum Gitar calmayi ogren eger maddi durumun iyise pianoda ogrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum #D

0|0
    0|0
  • Elektro gitar.

0|0
    0|0
  • Piyano çalıyorum..

0|0
    0|0
  • Piyano

0|0
    0|0
  • Mızıka çalardım sanırım sesi çok hoş

0|0
    0|0
  • Kanun ve Ney... en sevdiğim 2 müzik aletidir..

0|0
    0|0
  • Bağlama, piyano, gitar ve blok flüt ritim sazlar vb çalıyorum şimdilik. Org ve bateri de çalıyorum. Kendi bestelerimi de yapıyorum

0|0
    0|0
  • Tulum ve kemençe

0|0
    0|0
  • Keman calmak isterim benim kulagima hos geliyor cunku

0|0
    0|0
  • Keman. Sesi çok hoşuna gidiyor

0|0
    0|0
  • bro ben elektro gitar ve ney çalıyorum (üflemek) bateriye merakım var ama apartman dairelerinde zor iş azizim. müstakil eve geçersem orda başlarım artık :)

0|0
    0|0
  • Sevgililerimin bir cogu saksafon calmayi cok severdi...

0|0
    0|0
  • Dombra ya da Gayda

0|0
    0|0
  • Keman kesinlikle sevmiyen insan çok azdır bu enstrumanı

0|0
    0|0
  • çello çalardım gerçi çalıyorum ama yine de tekrarı olsa çello derdim

0|0
    0|0
  • Kemal ya da piyano çalmak isterdim. Sadece isterdim.

0|0
    0|0
  • Org güzel

0|0
    0|0
  • Keman

0|0
    0|0
  • iki alet arasında kararsız kaldım ya bağlama ya da ney Çünkü ikisi de kalbe hitap eden şeyler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 30

• Resim seviyorum resim olur mu. Birine bakarak fotoğraf genelde bakarak. Resim yapıyorum.

0|0
    0|0
    • Olur neden olmasin bende cok severim resim yapmayi. kara kalem ozellikle. birde yağlı boyayla :)

• Kurşun kalem ile çizerim ben😊 😊😊😊 moda okuyordum.

• Piyano isterdim

0|0
    0|0
  • Neyzen adayıyım zaten.

0|0
    0|0
  • Keman :)

0|0
    0|0
  • Keman, piyano.

0|0
    0|0
  • keman çalmayı çok isterdim. kemanım var fakat kurs imkanım yok.

1|0
    0|0
  • Elektro Gitar düşünmüyorum değil

0|0
    0|0
  • Ben piyano ve keman çalıyorum. Kemanı bıraktım artık sıkılıyor insan ama piyano çok başka eve alma imkanın varsa kesinlikle başlamalısın derim.

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum ilk kazandığım parayla almıştım <3 ama piano çalmak istiyordum da alacak parayı bırak koyacak yer yok he he :D

0|0
    0|0
  • Baglama çalıyorum zaten.

0|0
    0|0
  • keman veya piano. hem cool duruyo hem sesleri çok etkileyici ve rahatlatıcı :D

0|0
    0|0
  • sitar diye bir hint çalgısı var. çok hoşuma gidiyor tınısı. onu çalmak isterdim

0|0
    0|0
  • sazz

0|0
    0|0
  • Mutlaka piyano çalardım ve çalıyorum da zaten özellikle kadınlara çok yakıştırdığım asil zarif bir enstürman

0|0
    0|0
  • Uğraşacak olsaydım gitar + piyano olabilirdi seslerini seviyorum

0|0
    0|0
  • Ney veyahut bağlama...

0|0
    0|0
  • çello çalardım zevkli gibi :)

0|0
    0|0
  • Keman bir sebebi yok 😂

0|0
    0|0
  • bateri ^^

0|0
    0|0
  • Ney...

0|0
    0|0
  • keman

0|0
    0|0
  • Saksofon

0|0
    0|0
  • Keman

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum ama piano çok isterdim

0|0
    0|0
  • Gitar, piyano

0|0
    0|0
  • Keman calardim. Hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • bateri calmak isterim...

0|0
    0|0
  • ney üflerdim :) başladım ama bitiremedim oyüzden

0|0
    0|0
  • piyano
    çok asil

0|0
    0|0
  • Elektro gitar ve piyano. Sebep mi? Himm... kulak zevkime uygun olduklari icin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...