Sacmaliyor muyum? Hayal mi.. Gercek (ci) mi?

Offf.. Ilk goruste ask.. Ben bu tur seylere pekte inanmazdim. Dizilerde sadece izlerdik. Ama şu an duygularimdan pek emin degilim. Mantikli davranmak benim icin onemlidir. Ben calistigim yere sadece 1 gunlugnu bir yonetici idare etmek icin gelmisti.. O sirada daha dikkatimi cok fazla cekmemisti.. Yakisikliydi ama bakma geregini duymamistim. Sonra onunla kisa bir sohbet ettim. Ve o sohbetten sonra.. karnimda kivilcimlar hissettim. Bilmiyorum. Sohbet hosuma gitmisti.. Yas 20 ama o kadar olgundi ki davranislari.. Aslinda ilk izlenim olarak cok iyi sonra artik gormem diyerekten cok fazla takmadim. Ve tekrar gordum. Bu defa ikimizde birbirimizi gordugumuz an.. Oylece sasirmis bir ifade ile bakistik.. Taktigi gozlugu bir takti bir cikardi.. Tanimak isterim. Belki bir yolluyla onun telefon numarasini bile alabilirim. Belki.. Belkide degil. Bilmiyorum.. Ama ben boyle tur davranislari hic kendimden beklemiyorum. Hele bir erkek bana bakarken bakamazken. Ne kadar sacma degil mi? Daha tanimiyorum. Bir kere konsumusum. Simdide ortalikta yok ama ben onu umit ediyorum. Bana davranislari biraz farkli geliyor.. Bana birisi cok mantikli
bir yorum yapabilir mi? Ve Bir kiz sizin whatsappa mesaj atsa ve aslinda tanimadigin ama 1 kere konustugun kisi olarak ben. sizce ne dusunur..

Cok mi hayal ediyorum.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla hayal kurma sonra olmzsa cok uzulursn

0|0
    0|0
Yükleniyor...