Sizin favori filminiz hangisi?

Beyler bayanlar klasik bana film önerin gibisinden sormadımda bu soruyu sordum. Herkesten favori film veya filmlerinin ismini alalım şimdi.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 12 Angry Men, citizen kane, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises. twıce born

tur ve konu olarak oldukca yeterlı bır fılm lıstesı oldugunu dusunuyorum.1 numara olarak koyabılecegım bır fılm olamaz bu lıstede heralde, cunku hepsının ayrı bır konusu ayrı bır turu var. revolver, stuck, pan's labyrinth bunları ılk 3ume sokabılırım, ızleyen herkesın de zevk alacagını dusunuyorum. c. r. a. z. y fılmı de guzeldır ama her ızleyıcıye hıtap etmeyecegını dusunuyorum, ben begenıyorum cunku 70lerın rock muzıklerını cok ıyı ırdeleyıp yansıtıyor. eastern promıses da da turklerle ılgılı bır sahne var onun dısında rus mafyasını, mafya konusunu guzel bır sekılde alıyor vs vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Terminatör
    Star Wars
    The Pirates of Caribbian
    Yeni filmler yolda çok heyecanlıyım
    Özellikle Star Wars beni çok şaşırttı :))

0|0
    0|0
  • Pearl harbour , saving private ryan , big fish , snatch , welcome to sarajevo , casablanca ve tabikide cast away

0|0
    0|0
  • Happy new year degismedi asla degismeyecek.https://i.hizliresim.com/2kvlYd.png

0|0
    0|0
  • sweet november...

0|0
    0|0
  • School of rock :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...