How I Met Your Mother izleyenler?

Diziye yeni başladım, 15 bölüm falan izledim henüz çok ısınamadım. Devamında iyi gelir mi sizce, yoksa hiç zorlamayayim mi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• 3. sezondan sonra "eehhh yeter kim ulan bunun karısı" diyip bıraktım.

1|0
    0|0
    • Sonucunda kim çıkmış, onu gördün mü bari.. Çok dolaşıyordu internette :)

• Büyük ihtimal diziyi izlemeyeceğim için spoiler çok da umrumda değil şu an :) ama olsun yine de bakmıyorum kimmiş o diye, göreli epey oldu unuttum zaten kızın tipini de..

• Yazıp yazıp sildim, bu kötülüğü yapmayacam sana :) ben hatırlamıyorum bile böyle bir karakteri.

En İyi Kız Görüşü

• Zorla cunku ilk baslarda cok eskiden cekildigi icin sarmiyo daha sonra esprilere falan alisiyosun daha gunumuz oluyo tam aileden oluyosun hjajahahah

1|0
    0|0
    • Çok eskiden derken, Friends'e 2. bölümde alışmıştım, 94te çekildi :) neyse bakalım artık.

• O yüzden ısınamadık demek ki, acaba baştan ve tamamen ön yargısız başlasak mı :D

• Hahahha olabilir

Erkekler Ne Diyor 12

• Zorlama boş koy

1|0
    0|0
  • Bu diziyi bir turlu seyredemedim, beni bu dizide birine benzetenler oldu sirf o yuzden bakacaktim merak ettim ama dedigim gibi kismet olmadi😎

1|0
    0|0
  • Bence gelir.

Ancak kişilik meselesi.

Herkes için güzel olacak diye bir kaide yok.

1|0
    0|0
  • Ya hep aynı ayarda gidiyor taki 9 srzona kadar ben 9 sezonun yarısını izledim sonra sıkıldım bıraktım

1|0
    0|0
  • 4 defa baştan sona izledim. Mükemmel dizi.

1|0
    0|0
  • Harika dizi devamını getir.

1|0
    0|0
  • aynen izledim 2 sezon başladı hala anneleri kim çözemedim adam önüne gelene kaymış, tam bu diyon bir şırfıntı daha çıkıyor =)

1|0
    0|0
  • izlediğim için çok pişmanım. keşke yeni başlayacak olsam:'((

1|0
    0|0
    • Başlayabilirsin tekrardan :)

• dediğin gibi olabilir. şu an indiriyom 1. sezonu başlayacam valla:-)

• Ahaha hadi hayırlısı o zaman :)

• Efsane izlenmezmi

1|0
    0|0
    • Bana göre henüz efsane olamadi işte.

• Şimdilik Barney'e hiç ısınamadım ya, Marshall favorim. Neyse bakalım biraz daha izleyeyim de :)

• İlerliyen bölümlerde diziyi sırtlayan kişi olucak o... iyi seyirler tadını çıkar

• Izlemim zaza dayi

1|0
    0|0
  • her bölümü birbirine benziyo sıkıldıysan devamı gelmez friends izle

1|0
    0|0
  • kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi bağlar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sonunu sevende vardi sevmeyende eger finallere takilmam diziden aldigim zevke eglenceye bakarim diyorsan kesinlikle izle tum sezonlari ayri ayri guzeldi ailem gibi oldular izlerken friends de ayni etkiyi yaratmisti

1|0
    0|0
    • Friends'e fazla mı alıştım ben bilmiyorum, HIMYM'a fazla ön yargılı başladım bu yüzden. Ondan zevk alamıyor olabilirim..

• Elimde değil ki, yani "hadi Friends'in üstün yerlerini bulayım" diyerek izlemiyorum, istemeden de olsa bir şeyler arıyorum..

• Biliyorum o duyguyu :)

• devam etme derim

1|0
    0|0
  • Hic zorlama. Onbes bolum az degil. Sarmiyor iste. Bastan sarmayinca oyle de gidiyor. Gereksiz yere gulme efektleri olan diziler zaten hos gelmiyor bana. Cok daha iyi saricak diziler var. Salla bu diziyi

1|0
    0|1
  • Sonu b*k zaten bırak Friends, Two and a half men tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Friends izledim birkaç kere zaten. Two and a Half Men de hep cnbc-e'de denk gelip izlediğim bir dizi, baştan başlayabilir miyim bilemedim :/

• Ashton'un oynadığı Sezonları bilmiyorum ben ilk sezonlar sağlam 😊 Two broke girls acayip yapmacık geliyor bu ikisini izledikten sonra başkada blue mountain state var oda komikti

• Ashton'a bir iki kere denk geldim ben de. 2 Broke Girls ilk sezonları zevkliydi ama sonra sıkıldım ben de, hiçbir yere gitmiyor yani hep aynı konular. BMS'i de arkadaşım fazla fazla övdü bir bakayım dedim ama ilk 10 dakika full cinsellik olduğu için kapattım :D

• zamanla sarıyor ama bende sekizinci sezonda bıraktım nedendir bilinmez

1|0
    0|0
  • Devamı iyi izle

1|0
    0|0
  • ısınırsın bence devam et

1|0
    0|0
  • İlk sezonda ısınamazsın zaten. Friendste de öyle
    Sen izlemeye devam et. Sevmeye başlicaksın

1|0